Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Volební komise

(komentáře k povídce)

A máme tu volby. A protože je každá koruna dobrá tak jsem se do ní přihlásil. Když jsem v pátek přišel do místní školy kde se volby konaly a přisel k ostatním členům tak jsem si uvědomil že to asi bude pěkná nuda. Byli tam 4 důchodci a jeden asi 25letý mladíček. Předsedkyní komise byla JUDr. Veselá. Pohledná asi 45letá žena. Protože moc občanů volit nechodilo tak jsem si vytáhl knížku a jako ostatní členové si začal číst. Začetl jsem se a přestal vnímat okolí když tu najednou ucítím na zádech lehký dotyk. Za mnou stála paní Veselá a požádala mě jestli bych jí nepomohl přinést pro členy nějaké občerstvení. Šla přede mnou do jídelny. Já šel za ní, pozoroval její pěkný zadeček a nasával její příjemnou vůni. Když odemykala dveře do jídelny pomohl jsem jí se zaseklým zámkem. Poděkovala a mile se na mě podívala. Hned jsem začal cítit příjemné vzrušení.
V jídelně jsme se dali do řeči, paní Veselá postavila a kávu a začali si povídat. Byla opravdu pohledná a sympatická. Při řeči vyšlo najevo že je rozvedená, děti zaopatřené a tak že jí tedy ani moc nevadí, že tu musí sedět.
„Mě to také nevadí, když tu mám tak příjemnou společnost,“ odpověděl jsem.
Usmála se a řekla:
„Děkuji za poklonu,“ a pohladila mě po ruce.
Z ledničky vytáhla láhev vodky a dali jsme si skleničku na seznámení.
Celý páteční večer jsme potom ve volební místnosti po sobě házeli očkem a smáli se na sebe.
Když volební večer skončil požádala mě abych jí pomohl odnést zbytky do jídelny. Ostatní se rychle vypařili. Šli jsme dlouhou setmělou chodbou do jídelny. Moje myšlenky se stáčeli k ní. Chvěl jsem se touhou se s ní pomazlit a pomilovat. Vidět její postavu a ochutnat její rty. Ještě že jsem měl rifle a nebylo vidět mé ztopořené pohlaví. Jak jsem tak odnášel další věci paní Veselá zmizela a za chvíli přišla do jídelny a hlásí:
„Tak jsme tu sami, a tak jsem raději zamkla.“
Projelo mnou silné vzrušení. Myslela to dvojsmyslně jak jsem to pochopil já?
„Tak si můžeme dát ještě skleničku, ne?“ dodal jsem.
„Proč ne?“ podotkla a sedla si naproti mně.
Dali jsme se do hovoru který se stával víc a víc intimnější. Povídala mi o tom jak nemá stálého partnera a tak má občas i příležitostnou známost. Já jí zase povídal že mě přitahují zralejší ženy než jsem já svou zkušeností, vyzrálostí a také jsou mateřštější tipy. Šel jsem k rádiu a protože byla noc linuli se z něj samé ploužáky. Požádal jsem jí o tanec. Neodmítla a za chvíli jsem jí cítil v náručí. Krásně voněla a nebránila se vzájemným dotykům. Zkusil jsem ji lehce políbit na krk. Nebránila se a za chvíli už jsme se plni vzrušení líbali a osahávali. Přesunuli jsme se z jídelny do sekretariátu ředitele a uvelebili se na gauč. Tak jsme ji poprvé uviděl se svlékat. Stála přede mnou a pomalu se zbavovala svršků. Já na ní upřeně hleděl a tep se mi šplhal na maximum. Pak ke mně v kalhotkách přistoupila. Přitáhl jsem si ji k sobě a políbil na pupík. Byl krásně teplý, voňavý a erotický. Líbal jsem ji na bříšku a prsty opatrně sjížděl níž a níž až jsme zajel pod lem kalhotek. Byla krásně vlhká. lehce jsem ji hladil přes pysky a potom jsem neodolal ochutnat její šťávu. Voněla překrásně a úplně se mi zatmělo před očima. Rychle jsem se zbavil svršků. Lehli jsme si na gauč do pozice 69 a já se poprvé rty dostal k její mámivě voňavé kočičce. Byla to studánka rozkoše, voňavá, vlhká a jemná jak koťátko. Ona si mezitím pohrávala s mým ztopořencem a její rty bouřlivě přejížděli po mém žaludu. Takto jsme ale dlouho nevydrželi a otočili jsme se k sobě tak abych mohl vniknout do ní. Rozpoutalo se divoké peklo a ani nevím jak to dlouho trvalo. Střídali jsme různé pozice a ona jako zkušená žena se mi předvedla v celé své kráse. Bradavky měla vystouplé a tvrdé a ňadra zpocená vzrušením a námahou. Masíroval jsem je svýma rukama a cucal ty voňavé vystouplé vrcholy. Ještě teď cítím její vůni. Když mi pošeptala do ouška že můžu ejakulovat do ní byl jsem skoro na vrcholu vzrušení. Naplnit ženské lůno jsem už pěkně dlouho nemohl. Za chvíli se do ní už valila první dávka mého semene. Za vzájemného hekání a milostných vztahů jsme se pomalu uklidňovali a ležíce si v náručí jsme vychutnávali odeznívající vzrušení. Lehl jsem si vedle ní a bažil se pohledem na její zralé a sexy tělo. Jí se to očividně líbilo a rozhodla se mi něco ze svých milostných zkušeností ještě ukázat. Jemně si šáhla prsty do své pičky a potom směs své šťávy a mého spermatu olízla. Naznačila mi abych sklouznul také dolů. Vzápětí jsme olizoval její ještě horkou lasturku ze které pomalu vytékalo moje semeno. Nabral jsem si jeho zbytek do úst a pak si mě přitáhla k sobě abych jí tuto dávku předal z úst do úst. V spáncích mi tepala krev a měl jsem chuť si to zopakovat.
„Budu muset běžet domů,“ zahlásila. „Zítra tu musíme být už brzy“.
Ještě jsem ležel a s rozkoší přihlížel jak na sebe obléká sametově lesklé kalhotky, připíná si podprsenku a obléká sukni a halenku. Jako ve snách jsem se oblékl a doprovodil ji k autu. Potom jsem se nocí pomalu loudal domů a cítil jsem že bych chtěl aby každý večer byl jako ten dnešní. Byl jsem v ráji. Zítra spolu přece budeme zase sedět v jedné místnosti.

Počet zobrazení povídky: 1205
Publikováno: 2013-07-14 15:18:04

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.