Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Učitelka matematiky II.

(komentáře k povídce)

Další den jsem se nemohl dočkat konce vyučování. Hned po škole jsem běžel domů, vysprchoval se a nervózně se šel toulat ulicemi, abych si ukrátil čekání na čtvrtou hodinu, kdy jsme se domluvili, že k učitelce Aleně dorazím. Tentokrát mě ani nevzrušovaly kolemjdoucí slečny, protože vzrušený jsem byl již mými představami toho co bude.
Ve čtyři jsem nervózně zazvonil na její zvonek. Otevřela. Měla na sobě dlouhé černé saténové kombiné s hlubokým výstřihem, pod ním se rýsovala podprsenka, a podvazkový pás s černými punčochami.
„Pojď dál,“ pozvala mě.
Vešel jsem dovnitř a následoval jí do obýváku. Tam jsem se zarazil. Na sedačce seděla dívka asi 13-14 let, štíhlá. Byla normálně oblečená – měla na sobě žluté obepínající tričko, které dávalo ukázat pučící prsa, dole bílou minisukni vepředu na knoflíky a punčocháče na štíhlých nohách.
„To je moje neteř Lenka,“ řekla učitelka, „sedni si“. „S Lenkou se učíme už nějaký ten týden poznávat ženské tělo, chtěla bych jí ukázat milování s mužem,“ řekla a významně se na Lenku pousmála. Lenka se na mě kradmo dívala a červenala se. Alena pokračovala:
„Nu, nestyďte se. Oba jste mí žáci, teď budeme pokračovat s výukou.“
Nevěřil jsem vlastním uším. Láska ženy s dívkou – a že bych měl možnost to také vidět, a byl s nima oběma? Obrátila se na mě:
„Jak by sis teď přál začít?“
Tisíce vidin mi v mžiku proběhlo hlavou. Mám říct své přání, nebo ne? Nadechl jsem se:
„Chtěl bych se nejdřív dívat.“
Usmály se obě. Přisedl jsem si nesměle k Lence a dal jí ruku kolem pasu, tak, abych se dotkl prsa. Alena poklekla před Lenku poodhrnula jí sukni, rozepnula knoflíčky u blůzky a sundala ji. Viděl jsem Lenčiny kůzlátka, byla bez podprsenky, ani ji vlastně nepotřebovala. Bradavky byly sice krásně ztvrdlé, ale sama prsíčka se jen nepatrně začínala vypínat nad okolí. Alena je líbala a sála a poočku pokukovala po mě. Musel jsem vypadat jako hladový na recepci.
„Udělej si pohodlí a odlož si,“ udýchaně sykla. Svlékl jsem si tričko a kalhoty a začal onanovat. Alena mezitím rozepnula Lence všechny knoflíky sukně, sundala jí a stáhla jí i punčocháče a kalhotky. Stále před ní klečela a laskala ji jazykem v lůně. Seděl jsem vedle nich, honil si ptáka a druhou rukou laskal Lenčino prso. Lenka měla zvrácenou hlavu a bylo vidět, že úplně mimo. Začala se chvět již mně známým ženským způsobem a prudce a přerývaně dýchala – a pak přišel vrchol. Vzrušilo mě to natolik, že jsem se taky udělal. Když vrchol odezněl, navrhla nám Alena, zda nechceme zajít raději do ložnice, kde má širší letiště. Přešli jsme tam. Přitiskl jsem se k Aleně a začal se otírat o její saténové kombiné.
„Teď se, Leničko, dívej,“ špitla Alena, ať víš jak to probíhá mezi mužem a ženou – to ještě neznáš.“
Pomalu jsem z ní sundal kombiné a hned se sklonil k podvazkům. Rozepnout jsem je neuměl a pomohla mi Lenka. Bylo vidět, že to nedělá tetě poprvé a že jí to vzrušuje. Stáhla podvazky i punčochy a já se zaobíral kalhotkami. Učitelka mě překvapila, dnes pod nimi byla vyholená. Picinka holá jak u malého děvčátka. Prohlížel jsem si jí, hrál si s ní rukama, pak jazykem. Lenka zatím sundávala tetince podprsenku a sála její bradavky. Sedla si nad její obličej svou pipinkou a tetička si s ní hned začala hrát jazýčkem.
Učitelka ležela na zádech, na jejím obličeji – čelem ke mně – seděla Lenka a já zalehl tváří na Aleninu pičku. Lízal jsem ji a líbal a vnímal vůni a sladko slanou chuť tekoucí šťávy. Výhled jsem měl úžasný. Jedna pička doslova u očí a o něco dál lesbické sání druhé škebličky. Alena se dostala na vrchol, hlasitě sténala a vzdychala a já si přidřepl, zvedl její nohy na má ramena a zasunul svého klacka do ní. Alena doslova zakvikla. Začal jsem přirážet. Alena sténala a vyrážela ze sebe z obtížemi:
„Už ne, už ne, už ne...“
Neposlechl jsem, dokud jsem se neudělal. Unaveně jsem Alenu opustil a lehl si vedle ní, hlavu na její kozy. Slezla i Lenka. Alena ležela, nehýbala se, jen těžko oddechovala.
„To bylo úžasné děti,“ vydechla po chvíli.
Lenka si nás prohlížela s jakýmsi smutným výrazem v obličeji. Pak si začala hrát prstíkem se svou pičkou. Olízla si ukazovák a začala ji objíždět krouživými pohyby. Pak prst zasouvala dovnitř. Její vzrušení stoupalo. Vysunula prst, prsty druhé ruky roztáhla pysky. Prst si znovu olízla a začala jím kroužit kolem poštěváčku. Zase jsem už zíral. Sám jsem onanovával často, ale že bych mohl být přitom, když onanuje žena – v to jsem ani nedoufal. Lenčina pička měla kolem sebe jen řiďounké světlounké chmýříčko. Viděl jsem vše. Velké pysky, byly hladké, napjaté a zarudlé. Oproti Aleniným, které byly stařecky povadlé, také víc svíraly vchod. Nedalo mi to a přisunul jsem se k Lence, sklonil hlavu a podle možností kolem kroužícího prstu strkal svůj jazyk. Byl jsem na všech čtyřech a brzy si uvědomil, že si Alena lehla pode mně a cucá mi čuráka a rukou dráždí jemnými stisky kuličky. Lenka se začala chvět. Alena to postřehla a povídá:
„Pavle, zasuň se do ní.“
Provedl jsem a začal pomalu přirážet. Alena si sedla píčou na Lenčina ústa, naklonila se ke mně a líbala mě. Vrchol můj i Lenčin přišel prakticky naráz. Alena se odsunula z Lenčina obličeje a rychle se při pohledu na nás přivedla k vrcholu masturbací.
Leželi jsem na posteli. Lenka na boku a já abych nepřišel o příležitost být co nejdéle u ženských intimních míst jsem položil hlavu mezi její stehna (bylo to jako v polštářcích) a zblízka obdivoval pičku. Přál jsem si, aby i ona se dostala k mému pindíkovi, jenže ji předběhla Alena. Jak jsem ležel také na boku, abych se přizpůsobil Lence, položila si mezi mé stehna hlavu i Alena a jazýčkem a prstíky si velice zvolna a jemně se mnou hrála. Sama byla také na boku a tak v tomto trojúhelníku těl zcela samovolně již nezbývalo nic jiného, než aby i Lenka položila svou hlavu mezi Alenina stehna. Stalo se. Předchozím orgasmem jsme byli všichni unaveni. A tak jsme klidně leželi jeden se svou hlavou mezi stehny druhého a klidně a jemně si hráli s jeho intimními místy. Cítil jsem, že můj čurák pod dotyky úst Aleny už zase roste. A to ve mně zvýšilo touhu intenzivněji sát a lízat Lenku. Začal jsem. Po několika vteřinách jsem si uvědomil, že i Lenka znovu zintenzívněla svou aktivitu k Aleně. Sáli jsme se navzájem. Jazyky lízaly pičky, Alenina ústa cvičila s mým čurákem a najednou jsem začal téct a současně si uvědomil, že na vrcholu jsou i obě mé partnerky. Ještě chvíle laskání a už jsme nemohli.
Bylo to nádherné. Pak jsme leželi klidně v posteli. Já uprostřed, ruce klidně spočívající chvíli na pičkách chvíli na prsou mých společnic. Jejich ruce si pak střídavě pohrávali s mým – teď už ochablým – čurákem a kuličkami.
„Dnes naše doučování skončíme,“ řekla zvolna Alena. „Pro mě to bylo úchvatné, jestli se to líbilo i vám, můžeme někdy pokračovat.“
Oba jsme beze slov přikývli.

Počet zobrazení povídky: 1723
Publikováno: 2013-07-14 15:16:19

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.