Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy
Osprchoval jsem se, přehodil jsem přes sebe župan, zavázal jsem jeho látkový pásek a bos jsem vyrazil do hostinského pokoje. Tam jsem si stoupnul k oknu a díval jsem se do tmavé ulice. Paní Alice, ta starší přítelkyně Vlasty, dorazila do pokoje asi po dvaceti minutách. Ještě než sáhla na vypínač, začala si rozepínat šaty. Když pak konečně rozsvítila a viděla mě stát u okna, zarazila se v načatých a zamžourala oslněná světlem směrem ke mě. Šaty už měla do poloviny rozepnuté a rozhalené. Já jsem v tu chvíli už stál otočený do místnosti. Zatáhl jsem závěs a okno jsem nechal za zády. "Co tu děláš," sykla. "Vlasta mi řekla, že tu mám na vás takhle počkat." Myslel jsem, že o mě bude vědět. Evidentně ale byla překvapená. Ruce jí vystřelily zpátky ke knoflíkům polorozhalených šatům.
"Nezapínejte se, takhle je to pěkné." Musel jsem ji vytrhnout z okamžité konsternace. Musel jsem ji zabavit mluvením. "Nechte ty šaty takhle, tak se mi líbíte, když nejste tak upnutá. Moc se mi takhle líbíte." Nebyla to pravda. Nelíbila se mi vlastně vůbec. Byla stará se spoustou tenkých ale dobře zřetelných vrásek v obličeji, oči jí odspodu rámovaly dost těžké váčky. A jak jsem si už stačil všimnout, prsa měla sice tak asi středně velká, ale i v podprsence bylo vidět, že jsou povislá. Pod prsama se jí vyklenovalo břicho. A i na něm bylo zřetelné zvrásnění. Od pasu dolů jí ještě ukrývaly ty nedorozepnuté šaty. Ne, nelíbila se mi. Faktem ale bylo, že mne zároveň vzrušovala. Vzrušovala mě celý večer, co zde byla na návštěvě. Vzrušovala mě tak, že si toho všimla i Vlasta. A možná i proto mne sem za Alicí poslala.

Zdálo se mi, že okamžik zmrtvujícího překvapení už pominul. Ruce jí klesly podél těla. "Nepovídej," řekla teď už hlasitěji. "Co by se ti na mě mohlo líbit?" Pohled teď už zvedla od svých rozepnutých šatů a dívala se na mě. Odpoutal jsem se od okna a vydal jsem se těch několik kroků směrem k ní. Fakt mě pohled na tu starší paní vzrušoval. Měl jsem co dělat, aby mi penis vepředu nepřizvedával župan. Po pár krocích jsem stál přímo před ní. Stála poněkud rozkročená, na lícních kostech a na krku jsem zahlédl čerstvé růžové skvrny. Od toho, že se přede mnou styděla? Nebo se tím u ní projevovalo nastupující vzrušení. Ať už to bylo čímkoliv, líbilo se mi to. Zadíval jsem se na její prsa. Měla je skutečně v podprsence bez pevných košíčků prověšené. Trochu povolené měla i nějaké ty faldy na břiše. Zvedl jsem pravou ruku k jejímu prsu a konečky prstů jsem jí prso přizvedl. Palcem jsem jí přejel po bradavce. Pod tím dotekem se bradavka začala bezděky nalévat. Alice stála strnule a nervozitou zrychleně dýchala. Sklonil jsem hlavu. Bradavku přizvednutého prsa jsem začal přes tenkou látku podprsenky masírovat jazykem. Bradavka na jazyk reagovala dalším nalitím. Její hrot teď už čněl kupředu jako spínač s velkým a citlivým výběžkem uprostřed. Jazyk mi o něj příjemně zadrhával.

Byl jsem ústy k Alici přisátý a naběhlá bradavka mi už spolu s jejím prsem vyplňovala celou pusu. Ona sama ale stála nehnutě. Dech se jí zrychlil i prohloubil, jinak ale stála bez hnutí s rukama spuštěnýma podél těla. Měl jsem i dojem, že se ode mne trošku odtahuje a že mi její prso z úst vyklouzává. Objal jsem ji tedy volnou levou rukou a za záda jsem si ji k sobě pevněji přitáhl. Při mém stisku zřetelně vydechla. Jako by se jí nedostávala dechu. Tenká látka podprsenky už byla celá prosáklá mými slinami a bradavka z ní vystupovala čím dál zřetelněji. Stále jsem čekal na nějaké její vstřícné gesto. Zatím mě jen nechává mazlit se s její povislou kozičkou. Ale i to mě vrchovatě vzrušovalo. Nebo snad právě to. Penis mi pod županem bouřil. Zatím jsem ale nevěděl co s tím. Moje babička i Vlasta byly obě při mazlení a milování samy velice aktivní a ke každé akci mě vlastně samy přiváděly. Tam jsem býval pasivnější já. Často jsem jen čekal s čím dalším přijdou. Teď tady s Alicí se zdálo, že směr dění budu muset určovat já sám. Ta stará paní neprotestovala, ale ani mi ničím nenapomáhala.

Pustil jsem její bradavku z pusy a narovnal jsem se. Zároveň jsem uvolnil sevření jejích zad. Neustoupila ode mne, zase se ani nepohnula. Hlavu měla tak nějak polovztyčenou a dívala se mi někam přes rameno. Stále dýchala zrychleně. To dýchání jsem měl za dobré znamení. Zvedl jsem obě ruce, zachytil jsem prsty okraj látky šatů a začal jsem jí šaty z ramen zvolna stahovat. Spolu se šaty jsem jí stahoval i obě ramínka podprsenky. Neprotestovala. Šaty jí za chvilku z ramen sklouzly a zůstaly jí viset na loktech. Od pasu dolů ještě nebyly ani rozepnuté. Prsa, teď už nepřidržovaná podprsenkou, jí poklesla ještě o trošku víc. Nechal jsem šaty i ramínka podprsenky jejich osudu a z prsou jsem jí stáhl i zbytek podprsenky. Obě její prsa mi klesla do nastavených dlaní. Sevřel jsem kolem těch koziček celou dlaň i prsty. Chvilku jsem jí je potěžkával a pak jsem jí je zase přizvedl. Měl jsem teď proti sobě vztyčené bradavky obě. Alice stála stále ještě bez hnutí, pohled stále zabořený někam mimo mě. Její kozičky mi byly v rukou moc příjemné. A jak jsem jí je tak oběma rukama mnul a mačkal, přisunul jsem se k ní o kousek blíž. Tak, aby ucítila můj ztopořený penis. Opřel jsem se jeho špičkou o její podbřišek, trošku jsem jí ho tam v pomalém rytmu přirážel a dál jsem rukama zpracovával její prsa.

Konečně zareagovala. Vklouzla rukama do úzké mezery mezi našimi těly a začala si v pase dorozepínat šaty. Vždy látku šatů kousek povytáhla o další knoflíček a rozepnula ho. Když rozepnula knoflíčky všechny, spustila ruce zase podél těla a nechal ze sebe šaty úplně sklouznout. Stála teď pře mnou s odhalenými rameny i prsama, na kterých jsem stále měl své ruce. Dál na sobě už měla jen podvazkový pás a na něm připevněné s punčochy. Pod okrajem podvazkového pasu jsem zahlédl konečky jejího ochlupení v rozkroku. "Tak ona ta ženská tady se mnou a s Vlastou seděla celý večer bez kalhotek," pomyslel jsem si. Jen tak na ostro. Ona bez těch kalhotek asi přišla už z domova. Nebo si je při nějaké příležitosti v koupelně sundala? Nevěděl jsem. Nebylo to ale důležité. Bral jsem to v tu chvíli jako důkaz toho, že se mi tady odevzdá a že jen čeká, s čím přijdu já. A abych nebyl už vůbec na pochybách, přesunula si rukou přes župan penis ze svého podbřišku o kousek níž. Trochu se zvedla na špičky. Přesně tak, aby jí penis mohl vstoupit do prostoru mezi porozkročené nohy. A sotva tam skutečně vklouznul, tak k sobě nohy přitáhla, ze špiček zase klesla a přitiskla se ke mě pánví. Zůstal jsem penisem uvězněný v jejím rozkroku. A celý ten akt doprovodila hlubokým nádechem a výdechem. Při výdechu jsem cítil, jak mi penis v rozkroku stehny silně svírá. Bylo to příjemné. Zareagoval jsem tím, že jsem se snažil zasunout jí penis do toho ochlupeného trojúhelníku v rozkroku co nejvíc. Kvitoval to dalším povzdechem a pravou rukou hrábla za záda. Tam se mi snažila nahmatat žaluda na konci penisu a sevřít ho v prstech. Následovalo moje další přiražení. Soulož to nebyla, příjemné to ale bylo moc.

V dlaních a prstech jsem cítil, jak se jí vzrušením její, jinak povadlá prsa, zpevňují. Obě bradavky byly neuvěřitelně naběhlé. Měl jsem chuť se do nich zase zakousnout. Zatím jsem jí je jen mezi prsty tisknul a pánev jsem co nejsilněji vtláčel do jejího rozkroku. Alici se mezi tím podařilo zachytit mi žalud vzadu mezi prsty. Silně mi žalud mezi prsty třela a celý penis mi v pomalém rytmu do svého rozkroku nadzvedávala. Zároveň ve stejném rytmu svírala a povolovala stisk stehen.

Dost dlouho jsme tak stáli přitisknutí k sobě svými klíny. Alice mi v prstech masírovala naběhlého žaluda, já zase tisknul obě její kozičky, které mi ležely v dlaních. I teď měla nepřítomný pohled upřený někam do dálky za moje rameno. Ticho v pokoji bylo přerušované jen našimi jednotlivými hlubokými nádechy a výdechy. Postupně se k tomu přidávaly i tiché, čvachtavé zvuky z jejího rozkroku. Vzrušení nás obou stoupalo.

A pak mi po jednom z hlubokých výdechů položila obě ruce na ramena, kde se prsty zachytila za látku mého županu. "Chceš mě vyšukat?" zeptala se najednou tiše. "Jseš takovej mladej," dodala k tomu rychle a poprvé se mi podívala do obličeje. Jen jsem pokýval hlavou. V krku se mi zrovna nahromadily sliny a mluvit jsem moc nemohl. I tak tomu ale porozuměla. Ta otázka byla vlastně zbytečná. Oba jsme věděli, že se s ní milovat chci. Ostatně, měla můj ztopořený penis sevřený mezi stehny ve svém rozkroku. Jo, chtěl jsem se s ní milovat. Moc jsem se s ní chtěl milovat. Byla nehezká, byla stará, ale stejně, strašně mě vzrušovala. Cítil jsem v tom něco obscénního, nepatřičného. Něco podobného, co jsem cítil, když si se mnou zpočátku pohrávala babička. Tady to ale bylo ještě silnější.

"Tak dobře," řekla. Cítil jsem jak sevření jejích stehen povolilo, maličko ode mne poodstoupila a jak držela v rukách látku mého županu, stáhla mi ho z ramen. Já jsem pustil její prsa a župan se mi po rukách svezl k zemi. Stál jsem před ní teď nahý, do prostoru mezi námi trčel můj vztyčený penis. Můj sedmnáctiletý penis trčel směrem ke skoro šedesátileté Alici. A pohled na tu starou, nijak pěknou a vlastně povadlou ženskou s podvazkovým pásem mě vzrušoval. Alice mě těsně obešla a šla k posteli. Když mě míjela, vzala mě za penis a táhla si mě za sebou. U postele mě pustila, lehla si zády do polštářů, pokrčila nohy v kolenou a kolena od sebe roztáhla. "Tak mě pojď vyšukat, moc to potřebuju." Při těch slovech ke mě natáhla ruku. Přiklekl jsem tedy na postel a po kolenou jsem se sunul mezi její roztažená kolena. Jak tak ležela s podepřenými zády, visela jí plná prsa až k břichu. Napřaženou rukou mi přejela po ruce od ramene dolů a pak si oběma rukama v klíně roztáhla pysky své zarostlé kundičky. Jazyk měla vysunutý mezi rty, pohled upřený do našich klínů. V očích měla napětí a žádostivě sledovala, jak se můj žalud blíží k odhalenému a rozevřenému vstupu do její kundy. Stačil jsem si ještě všimnout, že všechny záhyby těla v rozkroku má vlhké. Byla možná vzrušená ještě víc než já. Když se můj penis dostal dostatečně blízko k jejímu klínu, napřáhla k němu dva prsty a udala mu správný směr. Nemusel jsem se tedy už o nic starat. Opřel jsem se oběma rukama o polštáře kolem její hlavy a pánví jsem se mezi její roztažené nohy definitivně vsunul. Ještě jsem stačil zaznamenat, že alice obě nohy nadzvedává a pak jsem už věděl, že se do ní můj penis zasouvá. Byla celá rozevřená a stačilo jediné přiražení aby v ní penis pronikl až úplně na dno. V první chvíli jsem ani nic necítil. Měla pičku rozevřenou a širokou. Až jsem se lekl, že pro ní bude můj pták moc malý. Uklidnil mě až náraz žaluda na dno pičky a její hluboké vydechnutí. V tom vydechnutí byla slyšet úleva. A současně jsem cítil sevření stěn její pičky podél celého penisu. Jo, to bylo ono. Úlevně jsem se zavrtěl a opakovaně krátce přirazil. Žaludem jsem se třel o dno kundičky. Bylo to nádherné. Vzápětí začala přirážet i ona. Zaklonila v polštářích hlavu, pohled měla už zase upřený do neznáma přes moje rameno, zvednutýma nohama mě objala kolem boků. Ruce složila kolem těch mých o které jsem byl opřený a pánví se přirážela k mému penisu. Obě prsa se jí rozvalila do stran, vytvářely tak lákavé polštářky s naběhlými bradavkami. "Jo, moc pěkně mě šukáš,"šeptala zastřeně, "nepřestávej, nepřestávej, chlapečku!"

Jo, byla to nádhera. Měl jsem štěstí, že mě tohle všechno Vlasta před pár dny naučila. Jo, měl jsem kliku a měl jsem teď Alici pod sebou a celou pro sebe. Snažil jsem se jí šukat jak jsem uměl nejlíp.

Vzrušení nás obou postupně stoupalo. Pokud to ještě vůbec šlo. Já byl vzrušený už vlastně celý večer, po celou tu dobu, kdy jsme seděli ještě s Vlastou v obýváku a hlavně pak od chvíle, kdy mi Vlasta řekla, že mám na Alici počkat v jejím pokoji. A Alici buď vzrušovalo to, jak jsem mladý a teď jí tady šukám, nebo s nikým už dávno nespala. To teď ale nebylo důležité. Důležité bylo to, že jsme se teď oba propadávali do čím dál většího vzrušení. Pod hučením krve v uších jsem stále slyšel její přerývané šeptání: "Ano, šukej mě, chlapečku, šukej mě."

Počet zobrazení povídky: 1846
Publikováno: 2013-07-14 15:14:07

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.