Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Schůzka přes internet

(komentáře k povídce)

Sejdeme se v Ostravě a zajdeme si sednou někam do restaurace, koupíme si čaj a povídáme o všem možném. Nakonec dojde řeč na sex a tak si potichu špitáme co máme rádi, až najednou navrhneš že bysme mohli zajít k tobě jsi dneska celý večer doma sama takže to nevadí. Zaplatíme a jdeme k tobě. Otevřeš mi a pozveš dál sezujem se a svlíknem bundy, a ty řekneš že pro jistotu zamkneš. Otočíš se ke dveřím, ale něž stihneš otočit klíčem, obejmu tě zezadu a rukama ti stisknu obě prsa. Pro sebe se usměješ a zamkneš dvěře.
"Ty neztrácíš čaš že?" zeptáš se mě a necháváš si mačkat prsa. "To víš že ne" a jednou rukou sjíždím pomalu níž po bříšku... Najednou se otočíš a dáš si moje ruce na zadek. Okamžitě ti sevřu dlaněma půlky, a ty mi nečekaně, dáš pusu, ucítím tvé rty na svých, ale to ti nestačí, hned mám v puse tvůj jazyk, přidám se a za chvíli mám jakyk v tvojí puse. Tiskneme se k sobě a cítím jak mi taky položíš ruce na zadek. Trvá to chvilku pak se odtrhneš a táhneš mě do ložnice. Začneš mě svlíkat. Pak řekneš at svlíknu tebe.Takhle Postupně se slíknem do spodního prádla. Když mi sundáváš kalhoty všimneš si mého ztopořeného penisu a tak se o něj nezapomeneš otřít. Já ti to vrátím když ti sundávám tvoje džíny a otřu se ti o rozkrok obličejem. Při tom ucítím vůni tvojí štávy a mokré tanga. Jsi provlhlá touhou po mrdu a nadržená. Ty si pak ještě sundáš podprsenku a odhodíš ji. "Tohle nebudu potřebovat". Hladově sleduju tvoje obnažená prsa. Přijdeš se ke mě a přitiskneš mi je k hrudi, obejmeš mě a hladíš po zádech. Sáhnu ti zase na zedek ale máš tanga takže se mé ruce dotknou tvojí holé kůže. Hladím ti zadek a občas sevřu půlky v rukou. přitiskneš se ke mě až cítíš můj ztopořený penis na sobě. pak se zamyslíš a řekneš "To není ono" sehneš se a stáhneš mi trenky a opět se narovnáš. Vrátím ti ruce na zadek a znova jej hladím ty se ke mě přitiskneš až na sobě ucítíš můj penis vrtíš se až se dotýká tvého malého prádékla mezi nohama a jelikož je malé tak i tvojí kundičky.
"Tak se mi to líbí" vydechneš a začneš mě opět líbat, vzpomenu si co se ti líbí a za chvíli nám od pusy stékají sliny a padají dolů na tvoje prsa, kterými se o mě otíráš. Chytneš do ruky můj penis a jemně mi ho honíš. Pak přestaneš vytáhneš svůj jazyk z pusy a řekneš at tě vylížu a mrdám prstama, lehneš si na postel a já ti okamžitě stáhnu tanga, roztáhneš nohy, lehnu si mezi ně a prstama ti roztáhnu kundičku, vidím uplně všechno, tvoje stydké pysky máš mokré od touhy klitoris čekající na sání a uprostřed dírka kterou brzičko vymrdám. olíznu si prst a zasunu jej do dírky, drouhou rukou ti ji stále roztahuju, jsi už hodně nadržená tak tam strčím dva prsty a rychle tě s nima šukám, vzdycháš a spokojeně držíš. Palcem tě hladím na klitorisu Křičíš že už budeš, tak ti olíznu poštěváček a saju ze všech sil klitoris. Stačila chvilka a přijde ti to. Prohneš zmáčkneš si prsa a hážeš sebou v orgastické křeči. já jsem pořád přisátý k tvojí kundičce a pohybuju jazykem at to máš co nejlepší. Při orgasmu z tebe teče víc štávy, kterou cítím v puse. Konečně se uklidníš a oddechuješ přestanu tě lízat a lehnu si na záda. Chvíli počkám a pak řeknu "ted ty", natáhneš se a začneš mi líbat penis, snažíš se vyhýbat se žaludu je moc citlivý, olízneš mi jemně špičku a pak ho vemeš do pusy co nejhoub, hlasitě vzdychnu, pak ho vytáhneš a zase si vcucneš co největší kus, po třetím tomhle pohybu cítíš že se mi to blíží tak přestaneš a nasedneš na něj kundou, začneš rychle přirážet, vzdychám a nechávám tě at mi to uděláš. "Už" zasténám a při kazdém přírazu ucítíš můj výstřik semene až na dno tvojí pochvy. Když to skončí lehneš si vedle mě a oba oněmělí touhou usneme...

Počet zobrazení povídky: 1027
Publikováno: 2013-07-14 15:12:54

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.