Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy
Už týden jsem nešukal a jen to, že jsem byl z práce utahanej jako kotě mi zabránilo navštívit nějakou kurvu na inzerát. Petra mi kouří a prohání brko denně a teď si usmyslela, že si pojede léčit svojí neplodnost do lázní. Kurva já bych prcal jako červený mravenec, jdu raději spát, snad to zaspím, na "samohonění" dneska nemám náladu ! Usínám a mám nádherný sen. Petra mi kouří čuráka a já se prolizuji její mokrou píčou !Ale co to ? Petra jí má jako holátko a já se prolizuji kundou zarostlou jako prales a jazykem brnkám o extra vyvinutého poštěváka! Ale co, je to sen ! A už se mi ta čvachtající minda napichuje na čuráka a šoustá seč jí síly stačí. Občas jí pomůžu a tvrdě do ní přirazím, v rukách mačkám kozy jako vozy a velké bradavky saju jako kojenec. Přestože jsem nadržený, ovládám svůj výstřik a má "snová souložnice" mi už 3x pokropila ptáka kundím "sádlem" a vždycky u toho ječela jako Viktorka u splavu. Áááá už to jde i na mne ! I já řvu jako pominutý. Teď ti z Tvý kundy udělám trhací kalendář ty nadržená čubko ! Obracím tu děvku na všechny čtyři a už ho do ní pálím zezadu ! Řehtá jako kobyla a já se do ní narážím až po narvané koule - a už se to do ní valí v kusech. A právě když dochází v mém "koltu" munice, začne ta děvka vyšilovat v dalším orgasmu.
Škoda, že je to jen sen, tu šoustavou čubku bych chtěl poznat ! Najednou se vedle mne ozve: Tedy Pavle tys mi dal, takhle nádherně mne snad ještě za celý můj život nikdo neopíchal ! Rychle rozsvítím lampičku na nočním stolku a čumím jako vůl. No co koukáš, nemysli si že už mám dost ! Víš jak dlouho po Tobě toužím ? Bála jsem se, že bys mne odmítl a celé roky co Tě znám si nepředstavuju nic jiného než pořádnou šukačku s Tebou ! Jak bych takovouhle mrdnu mohl odmítnout ? Zůstala u mne celých dalších čtrnáct dnů, než se vrátila Petra z lázní. Její manžel totiž odjel do lázní tu noc co přišla za mnou. Vyprovodila ho na nádraží a odešla šoustat k mladému milenci !!!! Celých 14 dnů jsme snad nedělali nic jiného než šoustali, prcali, mrdali a já nevím jak tomu ještě Jarka říkala. Dělala se mnou to co Petra po celé tři roky odmítá a jak sama Jarka přiznala, ve svých padesáti letech si užívá toho nejkrásnějšího nejperverznějšího mrdání ve svém životě. Jarka je ta nejperverznější kurva na světě ( tedy pro mne, já jinou nepoznal) - jak ta umí náležitě prožít své orgasmy !!!!! Ale o tom zase příště. Jen Vám musím říct, že mám tu nejšoustavější , nejzvrhlejší a nejlepší tchýni na světě !!!!

Počet zobrazení povídky: 3080
Publikováno: 2013-07-14 15:04:33

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.