Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Učitelka němčiny

(komentáře k povídce)

Vždy jsem si dost dobře představoval sex s naší němčinářkou. Jsem rád, že jsem si vybral tento jazyk. Vždy mě přitahoaly jeji prsa. Byly to dobré dvojky. Byla sice uz starší, tak po 50ce, ale me to celkem nevadilo, protože v 15 jsem bych byl rád za cokoli. Začaloto zajímavě! Jednou do hodiny přišla v takovem jak kdyby tílku s velkým výstřihem. Ona si mě všimla, jak se na ni pořád dívám a už párkrát mě varovala, ať pracuji v učebnici, ale v hlavě se mi honily uplně jine myšlenky. Jednou, když zkončila hodina a já šel poslední ze třídy a ona si mě před odchodem zavolala a povidala, že ji to bylo příjemné a jestli by mě to nevadilo zůstat chvíly po škole tady v této třídě. A já samozřejmě souhlasil, že se sem po obědě vrátím. Samozřejmě jsem nevědě, co se bude dít, a tak když jsem byl na cestě do třídy, tak mi bušilo srdce a měl jsem ho až v krku. Když jsem došel do třídy, tak už me tam čekala. Povídala, že už tu nikdo není, a tak zamkla třídu a já pořád nevěděl co chce nebo jsem si aspoň myslel svoje. Sedl jsem si do lavice a ona na lavici. Měla kalhoty a tak jsem se ani nedíval.
Za chvíli se mě začala dotýkat a ja byl vzrušením uplně mimo. Vyslekla mi triko a vzala mi ruku jednu ruku a položila ji na své ňadro a drudou mi položila na její stehno. Ptala se, jestli mi to nevadí, a že jestli stojím o sex. Ja jsem odpověděl, že o to stojim a ona pokračovala. Začala se vslíkat a když si sundala podprsenku, tak jsem byl v sedmém nebi. Byly to nádherné! Začal jsem ji líbat a olizovat prsa a ona jemně vzdychala. Měla naběhlé bradavky. Sál jsem a lizal, tak 2 minuty. A potom, když jsem viděl, že stojí i o víc, tak jsem jí začal odepínat knoflík u kalhot. Když je měla dole, tak mi vzala ruklu, podívala se mi do očí a zavedla ji ke kačence. poprvé jsem byl ženě, tak blízko. Ohmataval jsem ji. Poklekl jsem a sundal jí kalhotky a začal ji olizovat pochvičku. Byla pod vrstvou chloupku ja lízal a lízal. Bylo to nadherné. Jazykem jsem jí zajižděl dovnitř a ven. Pak jsem jí prstama začal dráždit poštěváčka a ona začala hlasitě vzdychat. Lízal jsem a sál jsem asi tak 5 minut a pak si lehla na zada na stůl a já se začal vyslíkat z kalhot. Můj penis byl tvrdý jako nikdy. Jezdila si rukou po cele kačence a ja ji začal znovu lízat. Poté jsem se zvedl a začal jsem se penisem přibližovat k pochvičce a ona me zastavila těsně před zasunutím. Zeptala se, jestli to fakt chcu?. Ja odpověděl, že ano.Vjel jsem do ní . Bylo to přenádherné! Začal jsem své pohyby zrychlovat a začala hlasitě vzdychat. Moc jsem si to užíval. Najednou jsem cítil vlhkost v jeji kačence a začala ještě hlasitěji vzténat a najednou začala tét a cukat sebou! Viděl jsem, že je u vrcholu! Jěště jsem zrychlil a ci´ítil jsem, že už to jde i na mě! Ona už byla a ja když jsem byl na vrcholu vytáhl jsem ho z ní a začal honit. Postříkal jsem ji na podbříšek a pičku. Byla unešená a ja taky po prvním kontaktu se ženou! Začala mi ho olizovat. Já jsemjí při tom ještě hladil po pochvě.
Moc mi děkovala za to, že jsem ji přivedl k vrcholu. Já jsem byl unešený.! Nedá se to ani více popsat! Měl jsem vlhkou ruku od její vagíny, která chutnala tak slaně. Byla jste vynikajíci! řekl jsem a začal jsem se oblékat. Ona taky, ale já byl dřív, tak jsem se jen díval na ni. Když už měla kalhotky a košilku a začala si oblékat kalhoty, tak jsem ji ještě zastavil a poklekl, ohrnul kalhotky a ještě tak 1 minutu jsem jí olizoval kachničku. Pak jsem ji uz teda nechal doobléct a poděkoval za to všechno. Bylo to užasné. Rozloučili jsme se a já šel s radostí domů!

Počet zobrazení povídky: 1000
Publikováno: 2013-07-14 15:03:09

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.