Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Hřích mého mládí

(komentáře k povídce)

Bylo mi něco kolem šestnácti, byl jsem panic a právě jsem se rozhodl, že strávím část prázdnin u své nesmírně hodné babičky. Ta však o mém rozhodnutí neměla tušení a odjela na víkend k mé tetě na Moravu - její dceři. A tak se stalo, že se mne ujala její sousedka paní Heda. V té době jí mohlo být kolem padesátky, ale byla moc hezká a na svůj věk měla pěkné tělo. Paní Heda mi naservírovala večeři a odešla do koupelny. Zdálo se mi, že už je tam moc dlouho a zavolal jsem, zda jí není špatně. Vůbec se neozvala a proto jsem se rozhodl, že se do koupelny podívám. To co jsem uviděl mi pěkně postavilo ocas do pozoru.
Heda mastrurbovala tubou se šamponem, silně tiskla bradavky, zrychleně dýchala a ani nevnímala mou přítomnost. To už jsem vytáhl ztopořený ocas z kraťasů a začal ho prohánět v ruce jak jsem byl zvyklý z domova. Najednou mi došlo, že bych si už konečně mohl zašoustat a vzpomněl jsem si jak to dělal táta mámě, když jsem je onehdy pozoroval v ložnici. Přistoupil jsem k Hedě a řekl: vykuř mi čuráka ty nadržená kundo ! Heda se na mne podívala a aniž přestala prohánět kundu šamponem, poklekla a začala sát můj ocas. Bože, to byla nádhera ! Za chvíli jsem řval jako túr a stříkal semeno do Hedina žaludku. Bylo toho asi moc, protože Heda se začala dávit a rychle ocas vyndavala z pusy. Teda Jiříku ty tam toho máš do kýble, málem jsi mne udusil a on Ti pořád stojí, pojď do ložnice.
Tam se položila na záda, roztáhla nohy a škemrala, abych jí pěkně vylízal píču. Narval jsem hlavu do černých chlupů a narazil na tvrdý oříšek ztopořeného poštěváčku. Uchopil jsem ho mezi zuby, trošku stiskl a Heda vřeštěla jako pavián a do pusy mi stříkala tekutinu o které jsem s i v první moment myslel, že je to moč, ale nebylo to cítit močí, ale takovým zvláštním odérem, který mne děsně vzrušoval. Ocas už mi opět zvrdl jako kámen a já toužil narvat ho do té její rudočerné kundy.
Na to, že jsem prcal poprvé v životě jsem to zvládl celkem dobře, dokonce jsem brzy srovnal pohyby a vrážel ho do Hedy co nejvíce to šlo. Za chvíli už opět vřeštěla a stříkala další tekutinu a já nezůstal pozadu. Z mého čurana se valilo semeno do její kundy a já řval jako bych zešílel. Heda mne začala líbat, děkovala za pěkné opíchání a já se svezl k jejím malým, ale moc pěkným kozičkám a dudlal ty velké dudlíky. Asi jsem dudlal dobře, neboť se Heda opět udělala ! Do neděle než se vrátila moje babička se ze mne stal chlap ! Heda byla sexuální dračice a zároveň tou nejlepší učitelkou ! Jen jedna úchylka mi z tohoto vztahu vznikla ! Mladé holky mi nic neříkají, vzrušují mne zralé ženy !

Počet zobrazení povídky: 1385
Publikováno: 2013-07-14 14:59:14

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.