Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Učitelka Marta

(komentáře k povídce)

Bylo mi 15 let, když mi náhle zemřela máma. Tátovi bylo 39 let a tak jsem se ani moc nedivil, když si 3 měsíce po matčině smrti přivedl v noci domů ženskou i když mne dost mrzelo, že na mámu tak rychle zapomněl.
Možná, že si myslel, že už spím a ani o tom nevím, ale to jejich řádění v ložnici se nedalo přeslechnout. Vždycky však odešli z domova dřív než jsem já vstával. Pojal jsem však podezření, že táta své milenky střídá, neboť se mi zdálo, že občas slyším jiný hlas. A pak, jednou v sobotu se to stalo. Věděl jsem, že má táta službu a tak jsem si v obýváku pustil video s pěkným pornem a jako vždy, když jsem byl doma sám jsem si začal honit ocas. I když jsem byl ještě panic měl jsem péro 18,5 cm, což je prý podle statistiky nadprůměr. Stále jsem si představoval jak s ním šoustám pěkné baby, ale kde nějakou sehnat ? Na obrazovce právě klátil borec pěknou kozatku, když se za mnou ozvalo: ale, ale kohopak to tu máme, nevěděla jsem, že má Pavel takového pěkného hošíka. A koukám, že je i pěkně vybavený a neustále pozorovala mého čuráka, kterého jsem si nepřestával honit. Byla jen v tátově staré košili, kterou měla rozepnutou a já měl možnost vidět její nádherné kozy a hustě zarostlý černý klín. Jakpak ti říkají ? Konečně mi došlo, že nejsem sám a snažil se ukrýt svého ptáka, což se mi vůbec nepodařilo. Já jsem Marta řekla a já špitl, že jsem Petr. Chtěl jsem vstát a jít se oblíknout, ale Marta mne zatlačila zpátky na sedačku a uchopila můj stojící ocas a pomalu si ho začala vychutnávat mezi rty.
Než jsem se nadál, zmizel v její puse úplně celý a já si připadal jako v nebi. občas vytáhla čuráka z pusy, aby mi kroužila jazykem po velkém žaludu, špičku jazyka zasouvala do dírky v něm a já cítil brnění v celém těle. Já,já,já uuž uuž koktal jsem a Marta jen řekla, jo stříkej a spolkla mého čuráka až po kořen a kouřila tak dlouho dokud jsem nezačal chrčet blahem a stříkat do její horké pusy. Kouřila ještě dlouho po mém výstřiku a ocas už byl opět v plné pohotovosti. Chceš mi podumlat mýho frajtra, zeptala se, ale nestačil jsem ani odpovědět a už ležela na sedačce s široce roztaženýma nohama a sama si rozevřela velké pysky.
Zíral jsem na tu rudou kundu a v ocase mi začalo opět škubat. Dělej, vylízej mi píču, vykřikovala Marta a já zasunul hlavu mezi její stehna. Až nyní jsem spatřil velkého poštěváčka. Uchopil jsem ho mezi zuby a jemně tiskl. Ano, ano, to je kráása, děláš to moc dobře, ještě, ještě vykřikovala a já jezdil jazykem v horké kundě, občas mezi zuby stiskl ten velký rudý knoflík, když v tom jsem dostal spršku do pusy. Marta sebou házela jako ryba na suchu a křičela, že je to móóóc krááásnéééé.
Ocas mě už pěkně bolel a já se rozhodl zajet s ním do té rudé kundy. Přestože jsem to dělal poprvé, podařil se zásun hned na první pokus a já začal Martu mrdat. Houkala při tom jako siréna a když jsem do ní začal cákat semeno, křičela, že chce ještě.
Nevím, zda to bylo mým mládím, ale já dál mrdal její píču a čurák mi vůbec neklesl, jen ruce mne zradily a já právě ve chvíli, kdy Marta vykřikovala, že úúúžž jééé padl na její tělo. Hlava se mi zabořila mezi její nádherné kozy a já je začal líbat. Když jsem jazykem kroužil okolo bradavky zašeptala Marta, abych ochutnal její jahůdky. Měla pravdu, byly tak nádherně velké jako jahody. Sál jsem je, oblizoval a jemně drtil mezi zuby a Marta opět začala vykřikovat, že úúúž jsem jííí zaséééé udělááál. Najednou se prudce převalila a já ležel pod ní se stále zasunutým čurákem v kundě. Teď si to uděláme na koníčka křičela Marta, prudce nasedala na můj kůl, kozy se jí házely ze strany na stranu a mě se občas podařilo zmáčknout je v ruce až Marta vykřikla bolestí. Jseeeeššš doobreeej, prcéééj, hooonééém, úúúžžž zasééé budúúúú vykřikovala a nepřestávala se napichovat na tvrdý ocas.
A právě ve chvíli, kdy dosáhla orgasmu a sesouvala se na mou hruď, začal jsem stříkat i já. řval jsem u toho blahem a hladil velkou kozu, která visela podél mého těla. Když odezněl její orgasmus, sedla si Marta vedle mne a zeptala se kolik mi je vůbec roků. Když jsem jí sdělil, že za měsíc budu mít 16 let, skoro se zhrozila. Tos nemohl říct, mám doma staršího syna než jsi ty ! No a, nelíbilo se Ti to snad se mnou. Líbilo a moc řekla a začala mne líbat. Cítil jsem její jazyk až v krku a začal jsem jí to oplácet. Na svůj věk jsi ale už pěkně zkušený co ?
Ani ne, dneska jsem mrdal poprvé v životě, odpověděl jsem. Vykulila oči a řekla: fakt, já jsem Tě připravila o panictví ? No, to musíš dostat ode mne odměnu ! Otočila mne na břicho, roztáhla půlky a začala mi jazykem objíždět kolem řitního otvoru. Cítil jsem se sice trochu trapně, ale držel jsem, protože se mi to moc líbilo. Když mne potom jazykem začala šukat do prdelky a nakonec tam zasunula i několik prstů, štkal jsem blahem a ocas už mi opět pěkně stál. Líbilo se Ti to, ptala se Marta a když jsem souhlasně přikývl hlavou, zeptala se, zda bych to nechtěl udělat i jí.
Ale prsty pak vyměníš za čuráka ano ? Nebyl jsem proti. Marta si klekla na sedačku, vystrčila prdelku a sama si roztáhla půlky. Lízal jsem její vrásčitou zadní dírku, prsty zasouval do její mokré kundy a poté je vyměnil za jazyk v prdelce. Už opět začínala vykřikovat, že úúž budéé abych jí tam narval čuráka. Nasadil jsem čuráka k zadní dírce a pomalu do ní strkal velkého žaluda. Božínku, to je nááádheeerraa, máš tak velkýýý ocááás, to jééé boléééstt, jooo přiražž vícc láááskooo. Nemohl jsem jí přeci zklamat a tak jsem prudce zarazil. Vykřikla ááááúúúú, hlava jí padla na sedačku, ale prdelka byla stále vyšpulená a já do ní prudce vrážel svůj ocas a ještě jsem stačil masírovat její velké kozy a bradavky.
Když se blížil můj výstřik, Marta už opět přirážela a když jsem jí naplnil prdelku až po okraj prosila, abych jí ještě dodělal rukou, že má orgasmus na krajíčku. Sama se obrátila na záda a roztáhla nohy. Rychle jsem do ní vrazil tři prsty a zarážel je do kundy jak jen to šlo nejvíc. Při tom jsem ale druhou rukou prováděl opět masáž těch nádherných koz a za chvíli už jsem pozoroval jak z kundy vytéká pramínek šťávy a poslouchal křik právě se udělající Marty. Až nyní jsem zjistil, že už jsme mrdali víc jak 5 hodin a za 2 hodiny se vrací táta z práce. Probudil jsem Martu, která únavou usnula a začali jsme společně uklízet. Když Marta odcházela, prosila mne, abych tátovi neříkal, že jsem jí zde viděl. Měla totiž vypadnout dřív než se vzbudím, ale zaspala. Zeptal jsem se, zda se ještě uvidíme a Marta mi vtiskla do dlaně vizitku s telefonním číslem. Kdybychom už neměli to štěstí zašukat si tady u vás tak tě ráda pozvu k sobě, když budeš chtít. A co myslíte, chtěl jsem ?

Počet zobrazení povídky: 2191
Publikováno: 2013-07-14 14:38:12

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.