Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper
Kategorie: zralé ženy

Na školním výletě

(komentáře k povídce)

Když jsem byl v 8.třídě,to mi bylo tedy 14 let. Jeli jsme se třídou na školní výlet. Jely s námi dvě učitelky, jedna už trochu stará tak kolem 40-45 let (na svůj věk taky docela krásná) a druhá byla mladší, mohla mít tak 35 let, ale ta byla opravdu krásná, štíhlá, krásný zadeček a ještě krásnější a velký prsa.

Druhého dne kdy jsme byli na výletě jsme se šli koupat. Byl krásný sluneční den a my řádili ve vodě. Jen naše krásná učitelka (budeme jí říkat třeba Eva) se nešla vykoupat a byla u sebe v chatce. Šel jsem k ní, protože jsem jí musel dát ještě peníze za cestu do kempu. Byl jsem jen v plavkách a když jsme tam došel, chvilku jsme to tam vyřizovali a potom se to stalo.

U plavek, které jsem měl na sobě mi praskla guma a v ten okamžik mi plavky spadli na zem. Nestačil jsem na to dostatečně rychle reagovat, protože mi stál můj 16cm penis jako vždy, když jsem v její blízkosti, protože si ji představuji jak asi vypadá nahá. Zrovna se na mě dívala a když mi plavky spadly, tak to ihned zaregistrovala a dívala se mi přímo do rozkroku. Ihned jsem si chtěl plavky natáhnout, ale ona jako střela vyskočila ze židle, na které seděla a stála u mě tak blízko, že jsem se neodvážil ani dýchat. Lepila se na mě jako by mě chtěla líbat a já se nemohl ani hnout, protože mi v pohybu bránili plavky. Eva se ke mně namáčkla prsy a já na svém nahém těle cítil přes její slabé tričko její tvrdé bradavky. Potom jsem cítil její dotek na mém penisu.“Hm, to ho máš tak velkého? a že si se nepochlubil dříve“ řekla mi a kleknula si a už měla můj penis v celé dlani.

Jen jsem koktavě řekl „co to děláte?“ ale ona mi dala najevo ať jsem potichu a začala mi ho honit a řekla ať se uvolním, že tohle se mi bude líbit. Na tohle se nedalo říct ne a tak jsem si sednul na postel a ona šla zamknout dveře. Když se vrátila tak si opět kleknula k mému rozkroku a roztáhla mi pořádně nohy a vzala do ruky moje koule.Trošku je promasírovala a pak je i olíznula a jazykem mířila pořád víš a víš až se dostala ke špičce mého žaludu. Stáhnula mi předkožku a pak mi pustila pár slin na žalud, aby mě to moc nebolelo a potom mi ho krásně kouřila. Do pusinky si dávala opravdu jen žalud a pak mi ho dráždila špičkou jazyka. Konečně jsem se trochu odvážil a natáhl ruku a šáhl jí na prso. Když se nic nedělo, zapojil jsem do práce i druhou ruku a potom si stoupnula a rozepnula si kalhoty a sundala si je. Kalhotky byly také během chvíle pryč a ona řekla, že to má ráda hezky zezadu. Chytnula se postele a vystrčila na mě její krásnou prdelku a já jí rukama roztáhl dírečku a narval tam toho mého macka. Začal jsem pěkně přirážel a když už jsem zrychlil svoje pohyby na maximum začal jsem stříkat. Můj výstřik byl opravdu velký a Eva jen krásně vzdychala. Potom mi ho začala zase kouřit, aby slíznula všechno moje sperma. Když dokončila svoje poslední kouření mého klacku za tento den, sundala si konečně i vršek a na mě se vyvalila dvě obrovská ňadra. Uchopil jsem je a chvilku si s nimi pohrával a mačkal její bradavky. Posadila mě na židli a řekla ať si taky trochu odpočinu a pomalým pohybem na mě nasednula. Můj penis byl teď zapíchnutý v její krásné mušličce a ona se na mně začala pomalými pohyby vlnit a bylo to moc krásné. Po chvilce se její pomalé vlnění změnilo v rychlou jízdu a už na mě vlastně skoro skákala a vypadalo to, že neví kdy přestat. Držel jsem jí za boky, ale ona hlasitými výkřiky dávala najevo, že nehodlá přestat. Když konečně trochu zpomalila, tak jsem ji chytnul za prsa a doufal, že ještě vystříknu. A už to bylo tady.

Můj poslední, ale už hodně malý výstřik v její kundičce rozpálil oheň a ona prožila krásný orgasmus. Ještěže chaty jsou od vody tak daleko, jinak by asi každý věděl, co tam děláme a nevím jak bych se kamarádům zpovídal. Další den, když jsem přišel k naší krásné paní učitelce, tak už to nebylo jako poprvé. Ten den se chtěla jen dívat protože prý neměla náladu. Tak jsem si tam jen stáhnul trenky a honil si svůj ocas a tajně doufal že se něco semele.

A taky že semlelo! Otevřely se dveře, které zapomněla Eva zamknout a tam stála naše druhá paní učitelka!

Počet zobrazení povídky: 2070
Publikováno: 2013-07-14 14:20:03

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.