Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Casper

Mé poprvé

(komentáře k povídce)

Tento příběh se zakládá na velice skutečném zážitku.

Tehdy mi bylo ani ne měsíc patnáct a měla jsem za sebou dost špatnou kapitolku mého krátkého života.
Z problémů, kterých se mi dostalo po smrti matky a následném přestěhování do cizího města a kraje mi pomohl hlavně můj dlouholetý kamarád, kterého jsem znala už od dětství, a měli jsme a stále máme velice vřelý vztah.
Udělal toho pro mě v té době opravdu víc, než se dá od kamaráda (řekněme jménem Honza) čekat, a tak jsem se mu samozřejmě chtěla nějak odvděčit. Pozvala jsem ho na konci prázdnin na víkend k nám, i když jsem tušila, že 200 km může být v jistém smyslu překážka.
Přijel v pátek a byla jsem moc ráda, že ho mám tady u sebe a celkem jsem se cítila fakticky spokojená. S tátou se sotva shodou náhod viděl, protože zrovna odjížděl někam do Prahy.
Udělali jsme si hezký večer a tehdy jsem měla hroznou chuť se mu vyzpovídat. Lidé by si asi řekli, že logicky budu tíhnout k otci, ale pravdou je, že jeho výchova byla dobrá, ale tuhle psychologickou část (citovou) prostě postrádala.
Seděli jsme vedle sebe na gauči v tom našem obýváku, a když jsme asi po hodině zjistili, že v televizi není nic kloudného, pustili jsme si hudbu. Byl pozdní večer a léto, cvrčci cvrlikali a mě bylo fajn. Vyprávěla jsem mu o uplynulých dnech a týdnech a měsících a pořád (právem) mu opakovala, jak si té jeho pomoci vážím a on tiše naslouchal s lehkým šibalským úsměvem na tváři, jak to měl ve zvyku.
Večer se pomalu měnil v noc, ale nám to nijak nevadilo. Tedˇkdyž o tom zpětně přemýšlím, tak je možná škoda že většinu času jsem mluvila já. Ale pohled na něj mě hrozně… uklidňoval. Asi měl v tu chvíli nějakou zvláštní auru nebo co. Nakonec jsem mu usnula poměrně brzo na rameni, ale probudila jsem se v mojí posteli, pěkně přikrytá. To samozřejmě přispělo kladně k mínění o Honzovi, který mě uložil, aniž bych se probudila a kupodivu mě nijak nepřevlíkal, což mě napadlo jako první, jestli mám na sobě to, co jsem měla večer.
Šla jsem Honzu najít, bylo asi osm ráno. Jak jsem procházela domem vešla jsem do kuchyně. Tady bylo připravená snídaně u stolu, pro jednoho a u ní lísteček: „Jsem hned zpátky.“ Rukopis byl jasně jeho. A tak po snídani jsem provedla to, co běžně po snídani ráno dělám a Honza se tak do hodiny vrátil, aniž bychom nějak moc rozebírali, kde byl, přeci jen jsem byla z té přemíry luxusu trochu vedle.
Den plynul fajn a byla legrace, v tu dobu jsem si nepřipouštěla nějaký velký city k Honzovi víc než ke kamarádovi, ale opak byl pravdou.
Kolem páté hodiny jsme vylezli z bazénu a pak se sešli v obýváku v „civilu“. Měl hezký ještě mokrý vlasy a koukal na mě pak mě vzal opatrně za ruku a vypadalo to, jako když si prohlíží jeden prst po druhým. Nic jsme nedělali, jen já jsem zírala na něj on těma svýma už tehdy docela mohutnýma rukama si hrál s moji. Je to taková obyčejná věc, ale chápejte, tehdy mi bylo patnáct, a hrozně dobře to na mě zapůsobilo.
Byla jsem trochu v transu a říkala jsem si, jestli jsme ještě kamarádi nebo jak to je. Mezitím mě vedl ke mně do pokoje. Sedli jsme si na moji velkou postel a on mlčky vstal a zatáhl ty béžový závěsy, co jsem tam měla. V tu chvíli bylo v místnosti takový kouzelný přítmí a všechno mělo jinou bravu. Takovou… hezky sytou.

Přes ty všechny emoce jsem se nakonec zmohla jen na: „Co budeme dělat?“
Honza se pousmál a sedl si vedle mě, znovu mě vzal za ruku a já už byla, asi taky pod náporem chtíče, rozhodnutá a rychle jsem ho políbila. Neucukl, nepustil mou ruku, jen… jen mi to opětoval. Bylo to… nádherný, ne snad že by to bylo poprvé, ale mělo to úplně jinej rozměr, atmosféru a hlavně… byl to ten pravej.
Prvních pár chvil to bylo jen takový lehoučký líbání, pak už to bylo po francouzsku a to byl první šok. Znala jsem už tehdy Honzu dost dlouho, ale nikdy jsem si nemyslela, že… to tak umí. V podstatě od té chvíle jsem se nechala vést a konec konců, bylo to tak mnohem lepší.
V tu chvíli už jeho ruce nebyly v nečinnosti. Polibky směřoval na šíji jako by věděl, co to se mnou provede. Moje vzrušení rostlo geometrickou řadou a ve chvíli kdy mi jednou rukou začal lehce hladit nohy a pokládal mě na záda, jsem už cítila, že kalhotky bych mohla sušit.
Bylo léto, po koupání, takže jsem na sobě měla jen to tričko, kraťasy a kalhotky. Líbali jsme se dál a já si myslela, že už mi lépe být ani nemůže. Měl malinko studený ruce, což mi přišlo absurdní, protože jsem si myslela, že se musí taky tak potit jako já a těma rukama mi po chvilce zajel pod tričko a hladil na bříšku, a jak pokračoval výš, tak jsem cítila, jak mi zároveň s tím tvrdnou bradavky. Každý dotyk byl moc… intenzivní, i když tak obyčejný.
Během chvilky jsem se ocitla bez trička a kraťasů v tu chvíli mi dal velkou pusu a pak už polibky směřoval níž. Doslova se přisál na moje (snad to můžu říct) hezky vyvinutý dvojky. A můj lopotný dech se změnil v docela hlasitý vzdech, který jsem prostě už nemohla udržet, až jsem se skoro lekla sama sebe. Jednou rukou mi lehce masíroval levé prso a na druhém šmejdil tím svým jazýčkem a pusou. Druhou rukou mi hladil bříško a pomalu sjížděl níž a níž. Lehkými dlouhými tahy mě hladil po vnitřní straně stehen a já jsem instinktivně roztáhla nohy.
Přivírala jsem oči a těžko jsem věřila, že to vzrušení může ještě takhle stoupat. V jednu chvíli Honza opustil moje dvojky a nepatrnou chvíli si hrál pusou s pupíkem, pak pokračoval níž. A jak se pak blížil víc a víc mezi nohy, neudržela jsem další hlasité vzdechy a moje tělo mi připadalo pěkně pod parou. Bylo mi vedro, ale cítila jsem se božsky.
Tu jsem ucítila ruku za zády a Honza si mě lehce nadzvedl a než jsem se rozkoukala proč, už mi mizely kalhotky po nohou pryč. Jakmile je odhodil, začal s polibky na nohou, u kotníků a pomalu, velmi pomalu po vnitřní straně se přibližoval k mojí lasturce. Byla jsem už úplně mokrá, to vám povím a tiše a tajně jsem doufala, že už nebude trvat dlouho a pomůže mi od té „vlhkosti“.
No, stalo se. Konečně mi ji lehce olíznul a to znamenalo další můj vzdech, zavřela jsem oči a soustředila se na ten pocit. Jeho jazýček kmital stále vyšší rychlostí a přála bych vám vidět, jak mi to dělalo dobře. Vzdechy prostě nešlo zadržet, to bych si rozkousala ret a jak tak pokračoval, tak přidával i na důrazu, stále víc se snažil jazýčkem tlačit dovnitř, to už jsem byla opravdu, jak se říká, nadržená a bylo mi jasné, že stačí už jen chvilka a přijde ten pocit. Rukama jsem křečovitě svírala prostěradlo na posteli a nohy jsem tisknula k sobě, aniž bych si v tu chvíli uvědomovala, že je tam Honzova hlava, a že se možná drobet dusí. Ale na to jsem v tu chvíli opravdu neměla myšlenky.
Najednou ale přestal, povolila jsem sevření a první dojem – zklamaná. Honza se na mě ze zdola culil a přitom mi projel štěrbinkou odshora dolů palcem. Ačkoliv jsem to nikdy nedělala, věděla jsem, co asi bude následovat. Honza si ještě nejprve rukou roztáhl malinko pysky od sebe a soustředil se jazýčkem jen na můj klitoris. To mě velmi rychle opět dostalo do varu, ale znovu přestal, ale v zápětí jsem v sobě ucítila něco studenějšího. Byl to jeden jeho prst, který do mě pomalinku pronikal.
Tady bych ráda řekla, že blanku jsem v té době již neměla, celkem nešikovně jsem se o to sama připravila už nějaký ten čas před touhle událostí.
Bylo to intenzivní, ale konec konců, nic co bych neznala. Když se mu to podařilo jedním prstíkem, záhy zkusil dva a úspěšně. Různě, něžně, mi roztahoval dírku a pak prstíky vyndal a začal mě opět rejdit jazýčkem, co nejdál dosáhl. Jeho ruce zmizeli z mého těla, ale v tu chvíli mi z něj stačil jen ten jazýček. Byla jsem zpocená a dost… napjatá a už bych si byla ráda ten vrchol dopřála, ale Honza to vzal se vším všudy.
Zvedl se, dal mi pusu, což mimochodem byla zajímavá chuť… a to už jsem cosi pocítila mezi nohama, jak mi na ni hezky tlačí. Líbali jsme se a já věděla, co přijde, ale byla bych hloupá tomu bránit.
Vnikl do mě zlehka jen kousíček a čekal a líbal hezky. Pak další kousíček. Pořád mě napadalo, kdy to začne bolet, vždyť by to mělo poprvé bolet, je něco špatně?
Ale nebolelo, vůbec. Moje lasturka si zvykala na ten rozměr a po chvilce byl ve mě celý.
Cítila jsem se hrozně… plná. Ale to už Honza na nic nečekal a začal se správně pohybovat. Nejprve pomaloučku, ale netrvalo dlouho a začalo mě to znovu maximálně vzrušovat a to už byl Honza docela v tempu. Bylo to něco nového a krásného, měla jsem zavřené oči, což možná byla škoda, ale připadalo mi to jako to nejlepší, jen vnímat tu slast.
Pak to přišlo. Šimrání v podbřišku, napjaté všechny svaly v těle a já snad téměř křičela a prohnula se jako luk. Můj první takový orgasmus a … tak…prostě výborný. Myslím, že to bylo několik vln toho nejlepšího pocitu a dlouho potom jsem neměla takový styk, aby se to tomu vyrovnalo. Když to odeznělo, přišlo to na Honzu taky a … ten výraz přitom byl … no… sexy. A chvíli ve mně ještě zůstal jen tak a pak si lehnul vedle mě, jako by právě doběhl maratón. Až teď jsem si všimla, že měl prezervativ a taky mi blesklo hlavou jaký štěstí, protože žádnou antikoncepci jsem v té době nebrala. Ale v tu chvíli to kupodivu nebyla ta hlavní starost, byla jsem… šťastná jako nikdy potom, jenže škoda, že už se to s ním nikdy neopakovalo.

Závěrem, měla jsem obrovské štěstí, protože později, co jsem se dozvěděla od holek, tak v podstatě žádná si to poprvé neužila, tak jak jindy a možná proto, že já ano, jsem sexování přišla tak na chuť, ale o tom až příště.

Počet zobrazení povídky: 1570
Publikováno: 2013-07-14 14:03:03

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.