Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Nauthiz
Kategorie: animal
Ležela na břiše a hlavu měla hluboko zabořenou v polštáři. Trochu se dusila, ale to jen doplňovalo jeden z nejlepších sexuálních zážitků, jaký kdy zažila. Kundu jí celou naplňoval obří černý penis, který do ní bušil rychlostí, kterou ještě žádný z jejích dosavadních partnerů nezvládl.

Ale vrátíme se trochu zpátky.

Jmenovala se Lai a se svým přítelem Jasperem spolu byli krátce, už za velmi krátkou dobu ale přišli na to, že se téměř předhánějí v úchylnostech. Mimo krásné chvíle, které spolu zažívali, samozřejmě šukali na různých místech a na různé způsoby.

Toho dne měli mít výročí. Výročí dne, kdy se spolu poprvé vyspali. Jasper už několik týdnů dopředu s nadšenou jiskrou v oku připomínal Lai, že si má udělat celý den volno, protože něco velkého vymyslel. Začátek byl celkem obvyklý, už několikrát udělali, že si na neznámém místě pronajali byt a tam celý víkend prošukali. Tentokrát šlo o menší město, Lei stála za dveřmi přízemního bytu, a měla instrukci, že přesně za čtvrthodinu má vejít dovnitř.

V daný čas udělala Lei poslední kontrolu svého zevnějšku - hnědé rozcuchané dlouhé vlasy dala za ucho, krátké upnuté černé šaty, které jí končily hned pod zadkem, trochu popotáhla, protože mimo byt ještě nechtěla, aby bylo vidět, že pod nimi (dle instrukcí) nemá kalhotky. Podívala se na telefon a vstoupila opatrně dovnitř.

Že se nejedná o tradiční byt, jí došlo hned. Rozprostírala se před ní dlouhá tmavá chodba, kterou osvětlovala jen jediná škvírka pootevřených dveří na konci. Pomalu a potichu se chodbou vydala, plížila se jako myš, a už jen z představy toho, co asi bude na konci, začínala vlhnout. Asi v polovině cesty, kdy ji obklopovala tma, ji najednou někdo zezadu ostře chytil za ruce. Hej? Vytušila Jaspera a měla radost, že hra začíná. Větší překvapení však nastalo ve chvíli, kdy jí silná ruka přitiskla šátek přes obličej a Lei se začínala dusit. Dýchala zhluboka do šátku, ze kterého cítila něco štiplavého, píchalo jí to v krku, stejně jako jí začínaly bolet zvrácené ruce dozadu. Co to kurva...? - pomyslela si a začala sebou cukat, protože kyslík jí docházel více a více a smrad z šátku se jí dostával do hlavy. Jenže v tom začala cítit, jak kdyby jí někdo zbavoval nohou. Do prdele, on mě chce uspat, byla jedna z posledních myšlenek, kdy během cukání postupně začínala ztrácet vědomí a pomalu se sesouvala Jasperovi do rukou, až mu skončila spící v náručí.

Probudila se, ale nic neviděla. Kde to jsem, sakra. Snažila se rozhlédnout kolem, ale všude tma. Necítila zem. Nedokázala si vybavit, jak dlouho spala. Pomalu si začínala uvědomovat vzpomínky a to, co se událo těsně před tím, než usnula. Měla zavázané oči, najednou to ucítila. Pomalu začala hýbat končetinami. Věděla, že je v pololehu a nemá nic na sobě. Levá, pravá, obě se nemohly moc dobře hýbat, ale v tom jí to došlo - byla zavěšená na nějakých popruzích. Ruce měla přivázané k sobě nad hlavou, nohy obě zeširoka od sebe. Když se zkoušela cukat, mírně se houpala, ale jinak nebylo možné změnit polohu. Slyšela v místnosti kroky.

"Halo?" Zkusila se ozvat, ale žádná odpověď se nevrátila. Jen se kroky blížily pomalu k ní. Věděla, že je to Jasperovo dílo, takže neměla strach, rozhodně si ale nebyla ničím jistá, což ji začalo zase neuvěřitelně rajcovat. Kroky byly pomalé a někdo se jí zastavil vedle visícího těla. Ucítila horký a rychlý dech mezi nohama. Začínalo se jí to líbit víc a víc, tohle vždycky fungovalo. Hned následoval drsný jazyk na jejím klitorisu - nic speciálního, jen jí celou olizoval, odspodu nahoru. Zrychlil se jí dech. Jazyk nevynechával žádné místo, zvládl ji lízat celou včetně análu. Cítila, že se nemůže dočkat, až jí Jasper narve svoje péro dovnitř. Zatím si ale užívala tuhle pomalou provokaci. Jenže ono to z ničeho nic skončilo.

Zase se ozývaly tiché kroky. Lai vůbec netušila, co přijde. Klidně visela na popruzích a snažila se nastražovat uši. V tom se lekla, až vyjekla na celou místnost. Něco jí dráplo do boku - a co navíc - něco velkého chlupatého se jí začalo škrábat mezi nohy. Začala se cukat, vůbec netušila, co to má znamenat, on si vzal s sebou psa?! Když jí něco velkého zajelo do kundičky, a celé břicho měla zavalené obrovským chlupatým tvorem, který jí packama držel za boky, pomalu jí to začalo docházet. To, co jí před chvílí lízalo, byl taky pes, Jasper rozhodně nemá tak velký a drsný jazyk. Zvíře si ji chytlo pořádně mezi packy a začalo přirážet. Tohle by Lai nikdy nenapadlo, protože jí to přišlo vždycky docela přes čáru, ale najednou - šuká jí pes, šuká jí fakt dobře a jí se to začíná zatraceně líbit. Chvilku se vzpouzela a jen držela, po minutě ale už povolila svaly a snažila se proti obrovskému péru přirážet. Tvor jí začínal funět u krku. Začala být neuvěřitelně nadržená a chtěla ho víc.

"Sundej mě z toho, chci aby mě ošukal jako fenu, když už," vykřikla mezi několika vzdechy. Jasper se vedle ní uchechtl, a začal od ní odtahovat nadrženého psa, který by každou chvíli stříkal. Rozepínal pomalu karabiny a vymotával Lai z popruhů.

Za několik vteřin už Lai stála nohama na studené zemi, stále však měla zavázané oči a svázané ruce k sobě.

"Klekni si," rozkázal jí krátce Jasper a rukou naznačil, kam. Lai pomalu dosedala na zem, tušila, že je na koberci a kolem ní jsou nějaké polštáře. Jasper jí odepl jednu ruku a znovu jí zavázal k druhé tak, aby měla Lai svázané ruce na zádech. Klekla si a prohla se v zádech tak, aby vystrčila pořádně zadek a svojí nadrženou vyholenou kundičku. Jasper neotálel a hned psovi pomohl, aby se na ní vyškrábal a neublížil jí. Zasunul jeho obrovské péro do její dírky a Lai si začala znovu užívat svého nového partnera, který jí šukal rychlostí jako ještě nikdo v životě. Hlavu měla zabořenou v polštáři, protože s rukami na zádech se nezvládala zapřít tak, aby se mohla lépe nadechnout. Jasper si sedl vedle ní a začal jí na klitorisu jezdit vibrátorem. Lai začínala být jak u vytržení a věděla, že se každou chvíli udělá. Pes rovněž funěl a šukal jí díru dost prudce. Už za pár vteřin Lai začala vřískat a svírat v dírce svého zvířecího milence, kterého to očividně podpořilo v poslední chvilce a krátce po tom, co se Lai udělala, jí vycákal tak, že jí jeho sperma začalo téct ven a po stehnech.

Lai spokojeně vydechovala do polštáře, stále s nafouklým pérem zabořeným uvnitř, a užívala si doznívající orgasmus. Jasper jí pomohl trochu vysunout hlavu tak, aby se mohla lépe nadechnout čerstvého vzduchu. Začal jí pomalu rozvazovat oči, a láskyplně jí do ucha zašeptal "Krásné výročí, nejdražší."

Počet zobrazení povídky: 2850
Publikováno: 2016-08-11 18:06:36

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 1 čtenářů. Z jejich hlasů vyplývá, že povídka je výborná.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.