Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Urza
Kategorie: orál
Drazí čtenáři, tato povídka je psána záměrně tak, aby působila jako „ze života“, nikoliv jako děj pornofilmu; očekáváte-li tedy neskutečné výkony a stovky orgasmů, možná doporučuji zkusit štěstí jinde.

Nemám rád oslavy narozenin, svátků a podobně. V drtivé většině případů mi připadají umělé. Lidé se k sobě chovají přehnaně mile (a často i zbytečně hlučně), dávají si dárky, které leckdy kupují jen proto, aby splnili společenskou povinnost. Protože je v našich zeměpisných šířkách tato komedie nezbytná a některých přátel bych se skutečně dotkl, kdybych tuhle společenskou normu nedodržel, rozhodl jsem se, že alespoň na své narozeniny si nebudu dělat násilí. Má rodina i přátelé to respektují a dobře vědí, že pokud mi chtějí dát nějaký dárek a udělat mi radost, mohou tak učinit kdykoli; a já to rozhodně ocením víc, než když něco koupí jen proto, že datum v kalendáři se zrovna ukazuje nějaké datum.

Proto jsem byl skutečně překvapen, když za mnou jednoho krásného dne přišla má drahá polovička, pogratulovala mi k narozeninám a řekla, že má pro mě jeden dárek a že si je naprosto jistá, že se mi bude líbit. Musím uznat, že dokáže vybírat úžasné dárky; ještě mi snad nikdy nedala žádný, ze kterého bych nebyl vyloženě nadšen. A pokud si je teď dokonce jistá, že se mi bude líbit, bude to opravdu něco. Za malý okamžik se má hypotéza potvrdila. Dostal jsem prostitutku dle vlastního výběru a hodinu, ve které má láska i vybraná profesionálka udělají, co si budu přát. Sex s další ženou pro nás nebyl nic až tak nového, neboť ve vztahu oba zastáváme názor, že když člověk někoho miluje, měl by být šťastný z jeho rozkoše – a to i takové, kterou zrovna nezpůsobuje on sám; proto si milenky a milence nezakazujeme, jak je v našich končinách (dle mého názoru dosti pokryteckým) zvykem, ale naopak se v tomto směru podporujeme. A když mají dva sexuálně náruživí lidé takový pohled na život, je celkem logické, že občas nějakou milenku či milence zlákají do trojky. Nový (a pro mě velmi vzrušující) byl na tomto dárku fakt, že mi dotyčnou má drahá koupí.

Nejprve bylo třeba nějakou prodejnou ženštinu najít. Kde? Inu, strejda Google poradí. Po nějaké hodince hledání jsem vybral několik favoritek dle mého gusta. Blondýny typu 90-60-90 jsou pro mě naprosto nezajímavé a nudné, tudíž nepřitažlivé. Dívky pod třicet let většinou taktéž. Proto jsem vybíral raději zralé ženy. Další logický požadavek byl, aby dotyčná byla svolná k sexu s ženou a konečně, aby se při tom nechala i natočit (sice jen pro soukromé účely, nicméně cizí člověk nemá moc prostředků k tomu, aby se zaručil, že video druhý den nenasdílí po Internetu). Tyto dvě podmínky můj výběr velmi zúžily (přičemž jsem jako bonus získal i zkušenost, jak velký rozdíl je mezi tím, co většina prostitutek nabízí v inzerátech a co z toho pak telefonicky potvrdí, že skutečně dělají). Zbyly mi asi čtyři ženy. Protože – na rozdíl od většiny mužů – nejsem moc na vzhled, ale především na sympatie, vybral jsem podle příjemného vystupování v telefonu. Jedna z nich – jmenovala se Lenka – si mě jednoznačně získala; vzrušil mě už její hlas.

Moje milá zajistila na víkend za čtrnáct dní hlídání pro děti, takže už nic nebránilo dotyčnou pozvat. Napřed se sice trošku bála, jestli nejsme nějací obzvláště nebezpeční úchylové, ale nakonec kývla, když se zjistilo, že její ostražitost vzbudil pouze nezvyklý způsob našeho jednání (nikdy dřív jsem prostitutce nevolal, takže ji prvně zarazilo mé vykání a potom také to, že si ji zveme dva týdny předem, neboť páry s problémem hlídání dětí asi nebývají typičtí zákazníci).

Další nepříjemnost nás zákeřně překvapila dva dny předtím, než měla Lenka přijet; má láska dostala kvasinky. Na můj návrh, že dárek odložíme na jindy, reagovala má drahá tak, že má přece ještě pusinku a že by ji moc zklamalo, kdyby se to mělo odkládat. Dodala, že nám nic nebrání, abychom počkali, až se uzdraví a pak si Lenku pozvali znovu.

V domluvenou dobu naše společnice skutečně dorazila. Ukázala se jako velmi milá a komunikativní žena. Připadala mi velmi sexy a přitahovala mě, čehož si má láska samozřejmě všimla a bylo vidět, že z toho má radost. Po krátkém seznamovacím rozhovoru jsme se vystřídali všichni tři v koupelně, z které má družka vyšla v síťovaném oblečku s punčochami na podvazcích, a poloprůhledná bílá tanga vystavovala její překrásnou prdelku, naše společnice se zabalila do ručníku a já zůstal nahý. Na koberci jsme rozprostřeli deku. Ženy zůstaly na jednom konci, já na druhém.

Udělal jsem krok vpřed, načež se obě krásky vrhly na kolena a začaly mi ho poslušně kouřit. Nezaujatý divák by si nejspíš řekl, že to musely mít předem nacvičené. Jedna cumlala žalud, druhá lízala koule, pak obě olizovaly můj penis, každá z jedné strany, aby se vzápětí mohly zas vyměnit v kouření a líbání varlat. Přitom jejich ruce zkušeně hladily má stehna a zadek. Jejich prsty s dlouhými nehty se střídaly v dráždění mé zadní dírky, přičemž jsem měl v konečníku pořád alespoň jeden prst. Šíleně mě rajcovalo, jak si obě počínaly zkušeně a naprosto sebejistě. Má milá ví nejlíp, co se mi líbí; a naše společnice se ukázala jako skutečná profesionálka. Jak si podávaly můj úd, jejich rty se občas setkaly. Celý čas mi hleděly pevně do očí a z grimas tváře i vzdechů, které jsem vydával, snadno vypozorovaly, co mají dělat. Zpočátku hodně střídaly tempo i způsob kouření, což miluji. Chvilku kmitaly jejich hbité jazýčky na uzdičce, aby v další okamžik zas ožužlávaly pyj ze stran. Nezapomínaly na nic, ruce stále v pohybu, jak kolem konečníku, tak na kuličkách, když se jim náhodou zrovna nevěnoval žádný jazyk ani rty. Já byl v sedmém nebi: „To je ono, jen hezky pokračujte, vy moje kurvičky!“

Z mé poslední věty bylo dámám jasné, jak šíleně moc jsem vzrušen. Rozhodly se, že mi ukážou, co umí. Přestaly s ožužláváním a začaly drsně kouřit. Napřed Lenka, která mě hned na první pokus spolkla až po kořen, že se rty dotkla těla. To mě docela překvapilo. Ač nejsem na délku žádný macek (spíš bych řekl, že maximálně průměr), mám ho slušně širokého a deepthroat umí dobře jen málokterá žena. Pusinka téhle krásky byla navíc překvapivě prostorná, což vnímám jako zajímavou změnu oproti všem ostatním sexuálním partnerkám, které můj penis v krku doslova svírají. Lenka mé mužství polykala nějak jinak, čímž mě utvrdila v tom, že s tím nemá žádný problém. Popadl jsem ji tedy za vlasy a začal udávat tempo. Po očku jsem sledoval, jestli jí to nevadí. Ale podřízená role jí evidentně vyhovovala, tak ze mě spadly veškeré zábrany. Přirážel jsem jí do pusy, pevně svíral její hlavu… ani nezadávila. Ještě zrychluji a funím. „Joooo, to je ono! Tak hezky kuř, ty moje malá děvko! Pořádně saj!“ Má drahá polovička umí skvěle stupňovat mé vzrušení: „Jsem tvá špinavá děvka! Jsem tu jen pro tvoje potěšení, jsem tvá kurva, nádoba na tvé semeno!“ Při těch slovech si kleká za mě, roztahuje půlky od sebe a spouští krásný taneček šikovného jazyka na konečníku. Chroptím blahem, když její mrštný jazýček proniká mým svěračem. Čtyři ruce mě dráždí k nepříčetnosti, dvě z nich, ani nevím které, mačkají bradavky. Vychutnávám to nepopsatelné blaho, ponořen až po kořen do prostitutky, jejíž hlavu svírám pevně v rukou a tvrdě jí přirážím do krku, zatímco mi životní partnerka zanořuje jazyk do hluboko análu. Sténám jako smyslů zbavený, ale ještě se nechci udělat. Pokynu dámám, aby se vyměnily.

Bleskurychle uposlechnou. Nemusím se ani hnout, obě se protáhnou stranou kolem mých nohou. Má žena chňapne po údu, který začne drsně sát a kouřit. Lenka chvíli váhá. Evidentně jí řeči o děvkách nijak nevadí, ale sama si v nich zrovna nelibuje. Lízání análu se jí nijak neprotiví, ale tak dobrá jako má družka není. Ta se teď úžasně činí s ptákem někde hluboko v krku. Občas zadáví, ale vše zvládá. Sama si dává mé ruce na hlavu a naznačuje, abych si sám udával tempo. Když s tím lehce začnu, tlačí mi na ruce víc. Vím, co tím chce naznačit. Mám si ji vzít, použít ke svému uspokojení a ignorovat dávení. Když je hodně vzrušená, mívá tyhle touhy. Rvu jí svůj ocas tak hluboko do krku, kam jen dokážu. Držím její hlavu a ona je mou sexuální hračkou. Na znamení toho, že přesně tak to chce, oddaně vztáhne ruce k mé hrudi a začne dráždit bradavky. Je božská. Ví naprosto přesně, co chci a jak to chci. Za tu dobu, co jsme spolu, se nám oběma povedlo dotáhnout vzájemné orální uspokojování téměř k dokonalosti. Má drahá navíc přišla na způsob, jak zapojit do kouření i zuby; a to naprosto senzačním způsobem. Obecně vnímám jako negativum, když žena při kouření zavadí o penis svým chrupem, jenže tohle není žádné kousání z nešikovnosti, nýbrž totálně absolutně vzrušující a hlavně jemné dráždění zoubky. Klečí přede mnou, bojuje s dávením, ale já vím přesně, jak se cítí. Člověk dá své tělo partnerovi a cítí se naprosto skvěle. Svírám její hlavu a cítím, jak se krk roztahuje. Ona se přitom ještě snaží dráždit mi koule jazykem, což se jí daří. Tohle nemůžu dlouho vydržet a už ani nechci. Blíží se ta nezadržitelná slast. Ona to samozřejmě cítí. Tělem mi projede tolik známá vlna rozkoše, která mi zkroutí až prsty u nohou. Teď se jí ale nechci vystříkat do krku. V poslední možný okamžik ho vytáhnu a pocákám jí obličej. Jsou to mohutné dávky, připravoval jsem se na to několika dny bez výstřiku. První dopadne na vlasy, po čele níž, pak přes nos a pusu, aby skončila na rtech. Dalšími rovnoměrně zmáčím její přenádhernou tvář. Zavírá oči, má to všude.

Lenka pořád dráždí můj konečník, dobře ví, jak je vzrušování v průběhu orgasmu a jeho doznívání příjemné. Když dozněla poslední vlna té krásy, přesunula se naše společnice směrem k mé postříkané partnerce. Doufal jsem, že se teď vyplní přání, které jsem vyslovil už při našem malém seznamovacím rozhovoru. A opravdu, Lenka nezklamala. Naklonila se nad mou lásku a začala ji olizovat. Neodbývala to. Doteď netuším, jestli to opravdu dělala, protože ji to bavilo, nebo jestli se tak neuvěřitelně dobře přetvařovala. Kdybych to neviděl, řeknu, že šlo o přetvářku šikovné profesionálky. Ale to, co předváděla, byla prostě fantazie. Tak jemně a pomalinku slízávala tu bílou tekutinu z tváře mé ženy, že se to snad ani nedá popsat. Její jazyk nevynechával skutečně nic, prošmejdil i všechny záhyby kolem očí, koutky úst, ba dokonce i z vlásků mé sperma odstranil. Když skončila, byla má láska (až na nějaké ty sliny) úplně čistá.

Přišlo uvolnění. Obě ženy si sedly na deku a tvářily se spokojeně. Především má drahá úplně zářila. Posadil jsem se k nim a těžce oddychoval. Prohodili jsme pár vět. Už v tuhle chvíli jsem věděl, že je to nejlepší dárek, jaký jsem kdy dostal. A to ještě nebyl konec. Říkal jsem si, že bych si rád vychutnal malé lesbické divadlo, ale to bohužel kvasinky neumožňují. Nedal jsem na sobě nic znát, aby to třeba mé drahé polovičce nepřišlo líto, že mi nemůže vyhovět.

V průběhu rozhovoru se ke mně Lenka naklonila a začala mě lehce dráždit (celkem jí překvapilo, když se od mé družky dozvěděla, že můžu hned znovu). Nemusela moc dlouho cumlat povadlého ptáka v puse, aby zase ztvrdl. Má láska vzala kameru a začala nás natáčet, jak jsme byli předem domluveni. Poznal jsem jí na očích, že ji to hodně vzrušuje. Můj úd stál jak svíčka, ale já si chtěl ještě vychutnat slasti kouření. Pohodlně jsem se položil na zem a sledoval střídavě své přirození, mizící v ústech neznámé krásky, stejně jako ženu, která vše natáčela. Mé ruce ležely podél těla, nechal jsem Lenku, aby mi to dělala tak, jak jí nejlíp vyhovuje. Má láska sedla do křesla a začala masturbovat. Nepřestávala však točit. Napadlo mě, že Lenka je vlastně pořád v ručníku a já ani neviděl její kundičku, což jsem hodlal hned napravit. I když mám rád zarostlé bobříky, její úplně holá kundička se mi zalíbila natolik, že jsem zatoužil ji ochutnat, o což jsem bez okolků požádal.

Beze slova si lehla a roztáhla nohy. Zabořil jsem svůj obličej do té nádherné krajinky. Pohrával jsem si s jejím klitorisem, nasával ho, hned zas rychle oblizoval, nebo mnul jazykem proti stydké kosti. Docela přesně si mě navigovala, občas mou hlavu posunula rukou, někdy řekla pár slov. Má žena vše pečlivě natáčela a půvabnými prstíky s pěstěnými nehty si mnula klitoris; dovnitř do své svatyňky kvůli kvasinkám raději nezajížděla. Po několika minutách Lenčiny vzdechy zesílily, nicméně jsem odhadl, že ji lízáním asi neudělám. O chvilku později mě v tom utvrdila i její provokativní výzva, abych šel do ní. Možná za to mohl způsob, jakým to řekla, protože v tu chvíli se má láska vzepjala v orgasmu. Nebyl moc silný, protože mnohem lépe se udělá vaginálně než klitoriálně. Zato ale mohl být klidně dvojitý, má žena je velmi multiorgastická.

Usmál jsem se na ni a podal Lence kondom. Ta ho obratně rozbalila a nasadila. Tady nastal – celkem očekávaný – problém. Prezervativy působily odjakživa na mou erekci velmi negativně. Dokonce i za časů, kdy jsem býval stále nadržený puberťák, mi po nasazení kondomu zvadnul. Časem jsem se to naučil tak nějak ovládat, ale přeci jen jsem byl chvíli po tak úžasném vrcholu, takže mi splaskl. Protože mě to nijak zvlášť nepřekvapilo, kondom jsem sundal a trošku si pohrál s Lenčinými prstíky u nohou, když tam tak krásně ležela, což mě nažhaví celkem zaručeně. Také pohled na mou lásku, kterak vše natáčí, byl dost rajcovní. Na druhý pokus to konečně relativně vyšlo. Naše společnice nasadila šikovnýma rukama kondom opravdu bleskově, takže jsem mezi její nohy vklouzl dřív, než mi zas zvadl. Rychlými a tvrdými přírazy mi zas ztopořel. Ležela na zádech, ruce za hlavou, nohy na mých ramenou a hekala. Vypadala, že si to opravdu užívá. Jestli to byla pravda, to si vážně netroufám hádat. Mezi jednotlivými přírazy jsem navázal oční kontakt se svou drahou a prožil s ní její další orgasmus. Lenka vykřikovala, že to chce tvrdě, takže jsem se rozjel a bušil do ní, co mi síly stačily. Přirážel jsem opravdu zběsile; můj odhad podle totálního vyčerpání byl, že jsme v této poloze souložili nejméně půl hodiny, abych později na videu seznal, že to bylo necelých dvacet minut. Pak jsem své milence vzdychl do ucha, že ji chci zezadu.

Poslušně a velmi rychle se překulila na všechny čtyři a vystrčila na mě krásnou prdelku. Zajel jsem do ní a přirážel jak o život. Držel jsem ji za zadek, plácal do něj, občas jsem se i předklonil, abych ji mohl dráždit na prsou, která měla asi docela citlivá, protože sama si je hladila často; a po celou dobu, co jsem jí lízal, se do nich štípala. Její i mé steny přidávaly na intenzitě. Protože (to jsem se dozvěděl potom) točila i nějaké pornofilmy, mohlo být její vzdychání jen filmované, ale rozhodl jsem se doufat, že se jí to snad líbilo alespoň z poloviny tolik jako mně. Jak dlouho tahle jízda trvala, vážně netuším, protože v kameře došly baterky a můj odhad se ukázal už jednou jako dosti mylný. Konec si ale pamatuji velmi dobře. Podíval jsem se své drahé polovičce do očí a oba jsme věděli, že tenhle orgasmus bude společný, byť já souložím s jinou a ona se jen dívá. Už si ani nepamatuji, kdo na koho s orgasmem čekal. Vybavuji si však velmi přesně to ďábelské tempo, kterým jsem klátil Lenku po způsobu psů. Mé prsty se zarývaly do jejích boků. Orgasmus, který následoval, nebyl nijak zvlášť silný a ani má žena neprožila žádné zemětřesení, ale to ani omylem nekazí dojem z nejlepšího narozeninového dárku, jaký jsem kdy dostal.

Počet zobrazení povídky: 3653
Publikováno: 2009-01-16 19:05:23

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 3 čtenářů. Z jejich hlasů vyplývá, že povídka je výborná.

Námět povídky hodnotilo 3 čtenářů. Z jejich hlasů vyplývá, že námět povídky je výborný.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.