Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: JohnLi
Kategorie: animal
"Takže, co pro vás mohu udělat?" zeptal se muž v modrém obleku na konci stolu, když upil ze své sklenice.
"Přítel mě na vás odporoučel. Víte, má manželka mne podvádí a já…“
"A vy jí chcete potrestat."
"Ano," přitakal pan Frída, "co mi můžete nabídnout?"
"Víte můj zaměstnavatel vlastní farmu na výrobky Tici, nachází se…“
"Já vím kde ta farma je, vždyť to je největší distributor mléčných výrobků v okolí," přerušil pan Frída zprostředkovatele služby.
"Ano, většina lidí si myslí, že mléčné výrobky jsou hlavním zdrojem financí této farmy, ale to není pravda. Než budu pokračovat, potřebuju vědět pane Frído, jak moc se chcete vaší manželce pomstít. Jak moc jí nenávidíte."
"Neumíte si představit. Ta mrcha… No jen stručně. Jsme manželé 10 let, nikdy jsme neměly žádné problémy. Jako žena v domácnosti byla skvělá. Uklidila, uvařila, vše v pohodě. Jednou jsem chtěl svojí ženu překvapit.
Vzal jsem si volno. Z domova jsem odjel jen pro růže a pro víno. Vrátil jsem se domů a potichu vešel do bytu.
´Ano, ano! ´ slyšel jsem z ložnice společně se vzdycháním a vrzáním postele. Pomalu jsem se přiblížil ke dveřím a poslouchal jsem.
´Jo, mrdej mě! ´ poznal jsem hlas své ženy.
´Tvůj manžílek je v práci a ty chceš pořádnýho kokota na tu svojí díru co? Ah! Miluju tu tvojí kundu! Tohle by tvůj muž nedělal co? Mluv děvko! ´ řval milenec.
´Te-en? Ha-a. AH! Ten mě ani neplácne přes zadek! Ah kurva! Minule jsem chtěla, aby mě omrdal do prdele. Ale na to on nemá koule.´
´Jo tvoje prdelka potřebuje taky pozornost, počkej jen jí trochu přemáznu.´
To už jsem nemohl vydržet a zdrhnul jsem z bytu. Na chodbě jsem začal přemýšlet a uvědomovat si, že se mi zhroutil svět. Růže i víno jsem dal do výtahu.
´Někdo to možná využije já už ne,´ řekl jsem si. Hned jak se zavřely dveře do výtahu, uvědomil jsem si, že na našem paneláku je lešení, který je krytý reklamou. Ani nevím proč, ale prostě jsem tu děvku chtěl vidět. Vylezl jsem přes okno na chodbě a během chvilky jsem měl výhled na svojí ženu, jak leží na naší posteli a nechává se šukat od sousedovic 17 let starého syna. ´Ještě včera mě ten parchant zdravil´ vzpomínal jsem. Zrovna končily s análním sexem a manželka se z polohy na čtyřech přesunula ksichtem k jeho penisu. Dnes, když si na to vzpomínám, musím říct, že na toho kluka fakt nemám. Jeho přirození mělo dobrejch 30 centimetrů. Ale zpátky k tý krávě. Okamžitě toho netvora vzala do huby a kouřila jak o život. Jednou rukou mu masírovala koule a druhou měla na jeho zadku, aby si ho přidržela.
´Jen kuř ty děvko! Takovýho si ještě v hubě neměla co? Jo-o dělej! Ty píčo jedna! Hezky tě pokropím! Ah!´ vykřikl, když ho vytáhl z huby té děvky a začal jí stříkat na obličej. Bylo toho vážně hodně. Měla od toho celej ksicht. Ale nepřestávala olizovat stále se objevující kapičky spermatu na špičce jeho penisu.
Tím to jejich řádění skončilo. Odešel jsem na pivo. Trávil jsem v hospodě víc času než doma. Vždy když jsem přišel domů, našel jsem zase nějaký důkaz její nevěry. Kalhotky nahoře na skříni, prázdná láhev od vína, dokonce i použitej kondom v koši. Moje mysl byla naplněná touhou jí ublížit, ale nevěděl jsem jak. Potom jsem dostal telefon na vás, no a jsme tady."

"Ano naprosto vás chápu. Ale i tak vás musím upozornit, můj zaměstnavatel nabízí velice nevšední služby, které jsou velmi ponižující."
"Vy to nechápete. Já ji miloval, opravdu miloval! Nejradši bych jí zabil, ale nechci, aby to měla tak snadný. Takže, co nabízíte?
"Již zmíněná farma funguje jako bordel pro velmi bohaté a pro velmi klienty s nenormálními choutkami. Ženy, která tam slouží jsou otrokyně, které musí být převychovány a zaučeny." Zprostředkovatel se nebál toho, že by měl problémy se zákonem. Věděl, že pan Frída nic neřekne, protože sám si tady domlouvá únos své manželky. A pokud by se pokusil něco vyzvonit policii, dlouho by na této zemi nepobýval.
"Převyprávím vám to postupně. Sežene se dívka ve věku od 16 do 22 let, která musí být krásná. Zaveze se na farmu, kde začne první fáze. Po té co je násilím donucena se svléknout je odvedena do místnosti jen se dvěma židlemi. Zde se setká se specialistou v psychologii a manipulace. Celých deset hodin pracuje na tom, aby zapomněla na svět za vysokou za zdí, která ohraničuje farmu. Vsugeruje jí, že je jen zvíře, které se musí chovat tak jak ostatní budou chtít. Není to stoprocentní, ale tento specialista zasadí první úder do dívčiny mysli. Ochabne, i když jen trochu, její stud, její sebeúcta i další zde překážející vlastnosti. Po tomto rozhovoru je dívka trochu mimo, takže se pošle na lékařské vyšetření. Určí se její zdravotní stav, a jestli už má sexuální zkušenosti. Pokud ne, je lékařsky odpaněna. Tím končí přípravná fáze.
Dívka je umístěna na samostatný pokoj, kde se má vyspat a nabrat síly. Ráno začne rozehřívací fáze. Dívka je umístěna do speciální místnosti, která má umělou stěnu s dírou a pouty. Dívka prostrčí hlavu dírou, kde je upoutaná, tak, aby hlavou nemohla hýbat, ale aby se nemohla udusit omylem, ani svou vůlí. Nyní je dívka na všech čtyřech. Ruce i nohy jsou připoutány k podlaze, a aby se dívka už vůbec nemohla pohnout je pod ní vložena stolička. Před dívkou se rozsvítí televizor, přes který vidí místnost, kde se nachází větší část jejího těla. Obrazovka je rozdělena napůl, protože v místnosti jsou dvě kamery. Jedna zabírá dívku z boku, asi ze tří metrů, a druhá ze zadu asi ze šesti metrů. Vše je připraveno a začíná druhá fáze. Do místnosti jsou vpuštěni tři psi, kteří vědí co dělat. Během chvíle začnou dívku lízat a během druhé chvíle jí už mrdá první pes. Někdy teď začínají dívky brečet, nejenom kvůli ponížení a strachu, ale také kvůli bolestivým škrábancům, které jim pes způsobuje na zádech."
Pan Frída nevěřícně koukal, nejenom kvůli tomu co slyší, ale také kvůli tomu, že o tom dokázal neznámý v klidu mluvit, aniž by se zasekl, hnul brvou, nebo vůbec projevil známku zanícení. Byl naprosto klidný
"Pro dívku je nejhorší, že to musí sledovat, dokud jí slzy nezakryjí výhled. Všichni tři psi se na ní vyřádí, někteří i dvakrát. Psi jsou odvedeni a je přiveden jiný pes. Tibetská doga, nevím, jestli znáte. Je to velký pes. Tento pes je již nabuzený a vede ho člověk, který asistuje. Pes vždy párkrát olízne spermatem zaplavenou dívčinu a naskočí. Nevím, co víte o anatomii psa, ale pes má na penisu rozšířeninu, která uvízne ve feně, aby si pes mohl dlouho užívat. Člověk je zde právě proto, aby rozšířeninu do dívky dostal. Poté odchází. Dívku to zezačátku bolí, ale zvykne si po pár minutách. Takhle jí pes šuká dobrých třicet minut, a potom jsou spojeni dalších 40 minut. Dívka je odvedena na stejný pokoj, kde jí čeká další úkol.
Nyní má dívka velký hlad, protože je to už druhý den co nic nejedla. Je jí oznámeno, že jediné co dostane k jídlu je psí sperma, které si musí sama opatřit, a že vodu dostane, jen když to dokáže. Nyní je přiveden pes do její cely a sní je tam zavřen. Dívka je pozorovaná videokamerou, takže je krásný výhled na to jak tvář pokrytá slzami saje psí penis. Po jídle dostane slíbenou vodu a pes je odveden. Končí další den. Snídaně probíhá stejně jako večeře v minulém dni. Dívce je oznámeno, že dnes má klidný den, a že má odpočívat. Jediné co jí vyruší je zase specialista manipulace, který dívku utvrdí v tom, co jí říkal první den. V tuto chvíli se zlomí 90% dívek, co tím vším projde. Vrcholem všeho je, že specialista je přesvědčí, aby se s ním koukli na video ze včerejšího dne, kde je záznam jejího ponížení a záznam večeře. Manipulátor je tak dobrý, že v mnoha případech dokáže dívkám vnutit, že je to krásné. Až na oběd a večeři, kterou si musí obstarat zmíněným způsobem, je toto konec dalšího dne.
Dalším dnem začíná třetí fáze, které říkám tvrdá fáze. Po dvojité snídani je dívka odvedena do jedné ze stodol. Zde se nachází jeden ze tří identických zařízení na této farmě. Systém popruhů, kol, lan, řetězů a dalších věcí tvoří tento stroj. Dívka se do něj umístí a připoutá se na rukou, na nohách, u hlavy a u břicha. Zvolí se pro jaké zvíře se má dívka připravit. Pokud je to pro psa, je dívka celkem nízko, na záda je přiložen ochranný, správně tvarovaný, kožený krunýř, který odlehčí váhu zvířete a chrání dívku. Takhle se k ní dostane jen penis. Přístroj se dá také upravit tak, že dívku šuká pes zepředu. Díky speciálnímu nástavci do pusy je šukána hluboko do krku, a psovi je stejně jako v jejím lůně. Toto vše si dívka několikrát vyzkouší, než se přejde k většímu kalibru.
Pomocí několika pák, popruhů, a jinému, silnějšímu ochrannému krunýři se otrokyně dostane výš, aby byla připravena pro svého dalšího milence. Je přiveden kůň, tedy hřebec,…“
"To si ze mě děláte srandu, ne?" vyhrkl překvapený (a velmi vzrušený) pan Frída s nevěřícným pohledem.
"Nejsem zde, abych vám lhal," odpověděl chladně.
"Promiňte, po-pokračujte," omluvil se budoucí klient a pořádně si upil z piva.
"Takže hřebec je také nacvičený, naskočí a zavede svůj penis. Anatomii člověka známe oba, takže je nám jasné, že kůň by mohl svým přirozením dívku poranit, proto je dívka trochu dál, než začíná krunýř, a je zde připravena část umělé vagíny, takže kůň se nemusí kontrolovat a mrdat podle svého, ale do dívky se dostane maximálně 20 centimetrů. Jako u psa se dá zařízení pozměnit, takže dívka má opět v ústech nástavec, který jí nedovolí skousnout. Zde je to však trochu jiný systém. Penis se k dívce vůbec nedostane. Penis celý zajíždí do umělé vagíny, a když se kůň vyprázdní, tak se všechno sperma vleje do úst dívky, která nemá na vybranou nic jiného než polykat. Takto si to zase dívka párkrát zkusí. Díky výcviku s koněm dívka nemusí dostat žedné další jídlo a další den pro ni končí. Tento den se však ještě jednou opakuje, a tím končí třetí fáze.
Na další den, kdy začíná závěrečná fáze, je dívce dán kostýmek v podobě psa, nebo koně. Psí oblek obsahuje, obleček, masku na obličej, tlapky na ruce a nohy a ocas, který se díky análnímu kolíku zavádí do zadku. To samé obsahuje kostým koně, který však místo tlapek obsahuje nasazovací kopýtka. Oba kostýmy mají variabilní masky, s roubíkem, se speciálním zmíněným nástavcem, nebo s ničím. Oba kostýmy také samozřejmě odhalují prsa, celou prdelku a ženskou svatyni. Tento oblek je povolen sundat, jenom když se musí vyčistit, když se musí vykoupat dívka, nebo pokud se dívka zbavuje ochlupení, jinak ho musí mít stále na sobě. Závěrečná fáze se skládá z toho, že budou předhozeni svému prvnímu klientovi, který může uskutečnit cokoliv z již jmenovaného, dále může s ženou dělat skoro cokoliv, nebo si také může vymyslet něco sám.
Tak tohle můj zaměstnavatel nabízí. Co vy na to?"
"Já, já nemám slov," vyvedl ze sebe zpocený, vzrušený a dole neposedný pán Frída.
"No až je budete mít, tak zavolejte sem," položil na stůl vizitku. "Nechte vzkaz na záznamníku, nejdříve řekněte heslo, které zní ´goliáš´, potom nadiktujte své kontaktní telefonní číslo a na závěr řekněte, co byste chtěl. Někdo vám zavolá nazpátek, domluví se s vámi na detailech a na ceně. Zatím nashle," domluvil neznámý a odešel.
Pan Frída si okamžitě zašel na záchod, kde se několika rychlými pohyby dovedl k vrcholu. Potom se rozhodl, že půjde domů. Když se na další den vrátil z práce a našel cizí pánské trenky pod postelí. Sedl si na postel a vzal do ruky mobil.
"Halo? Teda ´goliáš´…“

Počet zobrazení povídky: 34385
Publikováno: 2009-08-10 19:54:51

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.