Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: ZacX
Kategorie: animal
Jednou, když naše fenka měla štěně, rozhodli jsme se ho dát k dědovi na chalupu. Byl to pes jménem Míša a měl za úkol dědovi pohlídat všechny zvířata, co na chalupě měl. Když jsme takhle byli u dědy na chalupě, šlo se obracet seno a já se nabídla, že Míšu pohlídám, aby neutekl k sousedům. Když odešli, byla tu nuda a tak jsem se rozhodla, že půjdu na půdu. Najednou jsem uslyšela Míšu jak běží po schodech nahoru za mnou. Seděla jsem na staré pohovce, když v tom ke mě Míša přiběhl. Hned skočil na pohovku a strčil mi čumák do klína. Bylo to divný, ale sundala jsem si tepláky a na konec i kalhotky.

Míša mi začal kundičku lízat. Bylo to fakt nádherný a slezla jsem na zem a opřela se rukama o pohovku. Míša seskočil a přišel ke mě zezadu, začal mě zase lízat, jeho jazyk mi zajížděl dovnitř a zase ven až jazykem přejel k zadečku, vzpřímil se a chtěl ho do mě zabořit. Moc se mu nedařilo a proto jsem se trochu sehnula, aby na mě dosáhl. Byl totiž taková pouliční směs, ale ptáka měl většího snad něž bernardýn. Nakonec se mu podařilo do mě vniknout a začal tvrdě přirážet. Po chvíli jsem se udělala a on taky. Od té doby, když jsme na chalupě si tohle zopakujeme.

Počet zobrazení povídky: 2098
Publikováno: 2015-09-30 17:40:54

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.