Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: ZacX
Kategorie: animal
Když mi bylo 19 let dověděla jsem se, že zdědím statek po své prababičce z třetího kolene o které jsem ani nevěděla, že existuje, ale nějakým záhadným způsobem jsem se dostala k tomuto majetku. Dozvěděla jsem se též, že tento statek vychovává pouze závodní plnokrevníky a už jsem se těšila, až si je prohlédnu.

Nyní, po pěti letech, už vím, kde co na statku je a také vím jak se o takový statek starat. Ale tímto Vás nebudu moc zdržovat a radši přejdu rovnou k té události.

Jednoho dne, když byl státní svátek, nebyl na statku nikdo jiný kromě mě a zvířat. Ráno jsem tedy nakrmila všechna zvířata a po obědě už jsem neměla co dělat a tak jsem se šla podívat do stáje na ty krásné koně. Přišla jsem tam a viděla jak Diego, čerstvý a velmi silný kůň se chce dostat za Sharlot, klisnou, která byla ustájená naproti. Do všeho kolem sebe kopal a bála jsem se, aby stáj moc neponičil, tak jsem šla k němu a začala ho uklidňovat. Napřed jsem na něj volala, pak když se trochu uklidnil, zmírnila jsem hlas, vzala kartáč a šla ho vykartáčovat. Chvíli jsem ho kartáčovala a hladila jeho hřívu, až byl úplně klidný a já se mohla přiblížit i k jeho nohám, když jsem se dostala k jeho břichu, viděla jsem jeho ztopořený, minimálně půl metrový pyj, jak se pohupuje pod břichem. Už dlouho jsem neměla žádného přítele i když mám hezkou postavu – 175cm výška, modré oči, blond vlasy, štíhlá vysportovaná postava, pevný zadek i trojky kozičky – a tak mě napadla chlípná myšlenka – Jak asi chutná koňské sperma? Svlékla jsem se, zahodila kartáč a vzala jeho pyj do ruky. Chvíli jsem ho jen tak honila a dodávala si odvahy, ale pak jsem se rozhodla, klekla si k němu a vzala toho macka do pusy. Sotva se mi do úst vešel ten jeho obrovský žalud. Sála jsem ho a honila ze všech sil, olizovala mu žalud a druhou rukou mu mnula jeho varlata. Po chvíli zaržál, vzepjal se a začal stříkat své horké semeno přímo do mé pusy. Nečekala jsem to, celkem jsem se lekla, ale okamžitě jsem začala polykat to obrovské množství koňských spermií, které mi proudily přímo do krku, přes veškerou snahu to však nestačilo a sperma mi teklo i koutky na bradu, prsa, bříško. Co jsem nespolykala a vyteklo na mě, jsem si rozmazala po celém těle.

Viděla jsem však, že pořád nemá dost, tak jsem mu ústy očistila jeho penis od zbytku semene a přitáhla si lavici stojící opodál jemu přímo pod břicho. Lehla jsem si pod něj a vystrčila na něj svojí holou pičku. Trochu povadl, tak jsem mu ho nahonila a když byl zase v plné síle, strčila jsem si ho do své kundičky. Chvíli jsem si ho vrážela do píči, pak jsem začala přirážet proti, až jsem cítila, že už hlouběji nepůjde, krásně mě vyplňoval úplně celou, každou mojí skulinku. Byla to slast. Nějakou dobu jsem se šukala, ba přímo mrdala jeho dickem a pak to na na mě přišlo, prožila jsem si svůj první orgasmus s koněm, ale i přes odeznívající orgasmus jsem šukala dál až se udělal i Diego, najednou jsem cítila prudké salvy na svém dně a jak se semeno dere ven kolem toho úžasného pyje. Stříkal a stříkal a mně způsoboval takovou slast, že jsem na nepatrnou chvíli ztratila vědomí. Když jsem přišla k sobě, už nestříkal žhavé sperma do mé pičky, ale cítila jsem jak ze mě pořád vytéká.

Jeho pyj byl ochablý, ale něco mi říkalo, ať pokračuju, jakoby ke mě mluvil sám Diego. Tak jsem jej popadla, znovu očistila od semene a mých milostných šťáv pusou a začala mu ho honit hned po tom, co jsem znovu odtáhla pryč tu lavici. Honím ho a honím a přemýšlím, jaké by to asi bylo cítit ho ve svém zadečku, vešel by se vůbec do mě? Jenže ani to pořádně nedomyslím a najednou mi v očích přistane jeho sperma. Otvírám pusu a snažím se zachytit aspoň trochu té slastné dávky, ale většina mi končí v očích, ve vlasech a na prsou. Konečně pořádně ochutnám jeho sperma, chutná skvěle. Vyždímám z něj poslední kapky a otřu si je o prsa, teď už má dost, alespoň pro dnešek. Otírám si oči, vstávám, roztírám si jeho výstřik po svých kozičkách a odcházím pryč.

Počet zobrazení povídky: 2339
Publikováno: 2015-09-30 17:39:09

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.