Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Caesar
Kategorie: anál

Pořádně mi to udělej!

(komentáře k povídce)

Když jsem se přitiskl na její pevná stehna, cítil jsem, jak mne ve stoje objala její plna lýtka. Pro pána, ta chce mrdat a přitom se vidíme poprvé, blesklo mi hlavou. Chtěla a zřejme moc. Přitiskl jsem ji těsně ke zdi a zajel ji rukou pod sukni mezi nohy. Její kunda mi vyšla vstřic a ja zaslechl tiché vzlyknutí. Vyloženě se na ten mrd třásla a ja trouba ještě před chvilí váhal. Byl to dost uhozený ples a já na ni narazil v opuštěné šatne. Ted se mi skladala touhou v naruci, kde jsem ji sevrel jen tak zkusmo po pohledu jejich oci, ktery na mne ulpel, kdyz jsem vpadl do satny. Moje prsty nahmataly lem kalhotek. Prudkym tahem jsem ji je serval i s puncochaci ke kotnikum a pritiskl ji hlavu k podbrisku. Z klina na mne dychlo horko. Jeji stihle prsty mne tahly nahoru. „Kdo jsi?“ pokusil jsem se jeste alespon trochu srovnat nase seznameni.
„Mlc a sukej,“ zaseptala a ja v tu chvili ani vic nepotreboval. Vztycil jsem se a rychle rukou uvolnil zip kalhot. Meli jsme oba stejnou myslenku, protoze mi vzapeti zajela prsty do poklopce. Nechal jsem ji a pritiskl se na jeji mala usta. Zatimco jsem jazykem pronikal mezi plne rty, potezkavala v dlani moje koule a nezne pretahovala kuzi meho ocasu pres zalud. Uz jsem to dele nevydrzel a strhl ji na zem. Poslusne roztahla plna stehna a predvedla mi svoji picu v plne krase. Jeji zavojicky byly nabehle vzrusenim a cela se chvela nedockavosti. Prejel jsem penisem nekolikrat po jejim postevacku a potom jej slastne zaboril do jeji kundy. Vyjekla rozkosi a sevrela mne rukama kolem krku. Bojoval jsem s jeji jeste trochu uzkou picou a dral se s potesenim stale hloubeji. Pomahala mi mohutnymi prirazy a jeji rozkosna lytka si co nejvic pritahovala me hyzde na sebe. Stenala rozkosi a jeji vytekajici stava zpusobovala, ze jsem ji mrdal bez jakehokoli odporu. Mlaskani penisu v pochve mne dráždilo k vyššimu tempu a ja zběsile narázel ptáka do jeji kundy. Oba uz jsme nekontrolovatelne křičeli nesouvislá slova a hnali se za vyvrcholenim. Zatimco jsem ji rukou rval výstřih, abych se dostal i k jejim kozám a mohl je laskat, jeji prsty mi hnětly koule a bičovaly mne k finale. Nahle mi prudce sevřela pytel, přirazila mne do své jeskyně a dlouze zavyla rozkosi. Citil jsem cukani v mém ptáku, ulevu v celem tele a nechal jsem tomu volny prubeh. Ze zaludu vyrazil proud semene proti jeji deloze a vyplnil celou jeji kundu. Citil jsem, jak mi ta smesice spermatu a jeji štavy vyteka na koule, citil jsem, jak mi stahy pochvy vymačkáva semeno z penisu do posledni kapky. Ležel jsem na jejim oddychujicim tele a laskal maly, ale pevny prs, ktery jsem konecne vydoloval z jejich satu. Pomalu ze mne spadavalo napeti te mrdanice a mohl tak vnimat jeji slastne chveni. Hladila mi stehna a pytel a zpusobovala tak, ze mi penis ani neuvadal. Začal jsem se znovu pohybovat v jeji kunde. „Ted nezne,“ zaseptala a jeji stehna se ke mne přimkla. Hladil jsem jeji kozu se spicatou tmavou bradavkou a pomalu klouzal mezi mokrymi zavojicky. Vychazela mi vstric pomalými přirazy, ktere tlacily nase kliny až uplne k sobe. Kroutil jsem ptakem pomalu v jeji kunde, jako bych ji zkoumal, vytahoval jej az mezi pysky a potom znovu pomalu roztahoval jeji pochvu. Drzela se mne kolem boku a v obliceji jsem videl slast. Zajel jsem prsty pod jeji zadek a ukazovackem namocenym v sekretu vytekajicim z jeji pici jsem se protlacil pomalu do sevreneho zadku. Vzdychla a pousmala se. Muj penis stale nězne šoustal jeji kundu a ukazovák teď drazdil i její druhou dírku. „Nevymenime to?“ zeptal jsem seji tise.
„Ještě chvilku počkej,“ odpovědela. Videl jsem na ni, jak zase rudne v obliceji vzrustajicim vzrusenim a trochu pridal na durazu. V zadku uz jsem mel prsty dva, a tak jsem ji ted soustal jako by dvema penisy. Za par vterin se roztrasla jak osika, skucela rozkosi a ja poznal, ze je hotova. Ani jsem necekal na jeji vyzvani, vyjel ptakem z jeji unavene kundy a plynule ho zasunul kousek niz do kakaoveho otvurku. Trochu sebou trhla. Pockal jsem chvilku a potom uz se natlacil naplno do jejiho zadku. Zavyla rozkosi a stehna se ji znovu roztrasla jak aspikovy narez rychlym orgasmem. Uz jsem byl take dost vydrazdeny, a tak mi trvalo jen par stouchu a moje semeno hluboko stříkalo do jejich vnitrnosti. Chvilku jsme beze slova odpočivali. Videl jsem, ze uz ma opravdu dost, a tak jsem z ni vyjel a zvedl. Bez ostychu jsem si ocistil visici ocas od jejich vymesku do kapesniku, a kdyz se zacala take zvedat, podal jsem ji ruku, abych ji pomohl. „Das mi vizitku?“ zeptala se tise a po dlouhe dobe na mne zase uprela ten svuj mrdavy pohled.
„Uz jednu mas,“ odpovedel jsem usmivaje se na ni. Pochopila, ze myslim sperma v jeji jeskyni. „Ty jsi ale,“ rekla jako by rozdurdene a podala mi kousek papiru, ktery vytahla z kabelky. Vizitka. Zavolej 0609 tadada tadada, par cisel na papire, abych pochopil. „Najdu si te… a zadarmo,“ rekl jsem a podival se ji pevne do oci. Usmala se, v kazdem oku deset panskych ocasu. „Beru a brzy,“ odpovedela a potom se za ni zavrely dvere od satny.

Počet zobrazení povídky: 534
Publikováno: 2015-09-20 18:05:57

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.