Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Caesar
Kategorie: piss

Divoký sex s macatou sousedkou

(komentáře k povídce)

Od té doby, co mne opustila přítelkyně a nemám pravidelný sex, špatně spím. A tak sedím u okna, kouřím a pozoruji obyvatele protějšího paneláku. A jednoho dne jsem ji uviděl. Měla postavu Věstonické Venuše a ve své ložnici, kde měla přes stěnu, na kterou jsem právě koukal, zabudované zrcadlo, si právě prováděla masáž velkých koziček. Za chvíli už si žmoulala pěkné bradavky v pusině a slastně při tom zavírala oči. I když jsem měl slušný dalekohled, detaily kundičky, kterou si za chvíli projížděla prsty a stále se pozorovala v zrcadle, jsem moc neviděl, a když si ji začala projíždět tlustým umělým pyjem, dle grimas, které jsem pak mohl pozorovat, jsem zjistil, že se sama udělala. Chvíli se ještě svíjela na velkém letišti a já masturboval jako mladíček a za chvíli dávku z ocasu nastříkal do připraveného kapesníku. Pak moje Venuše zhasla a představení pro mne skončilo. Pozoroval jsem ji pak skoro denně a Venuše mi kromě své kundičky a svých nádherně urostlých koziček ukázala i to, jak si umí svým umělým pyjem projíždět i pěkně macatou prdelinku. U každého jejího představení jsem si vyhonil čuráka a v posteli pak přemýšlel, jak by bylo krásné s touto Venuší prožít alespoň jednu jedinou noc.
Byl pátek večer a já každou chvíli pozoroval její okno v ložnici, ale Venuše bohužel stále nepřicházela. Blížila se skoro půlnoc a najednou se v její ložnici rozsvítilo světlo. Venuše se postavila k oknu, zasunula si bradavku do pusy a najednou zamávala a zvala někoho k sobě. Až po chvíli mi došlo, že pozvání patřilo mne, ona o mně asi už delší dobu věděla a představení bylo určeno asi jen pro mne. Popadl jsem v lednici láhev šampaňského a vydal se k protějšímu paneláku. Když jsem přicházel k domovním dveřím, rozezvučel se bzučák a já výtahem ujížděl do posledního patra. Čekala mne mezi dveřmi svého bytu úplně nahá: „Tak pojď, ty můj šmíráku, doufám, že máš alespoň pořádného chlapáka pro mou nadrženou kundu.“ Byl jsem trochu vyveden z míry, ale jen chviličku. Pak už jsem ji svíral v náručí a dlouze líbal její plné rty. Tlačila se na mne velkýma kozama, a když ucítila mého ztopořeného čuráka, začala mne svlékat a táhla mne do ložnice.
„Máš pěkného bimbase, vylízej mi píču a pak mne mrdej až do rána.“
Ležela na letišti a já roztáhl její silná stehna a pozoroval její macatou, pěkně černou kundu. Rozhrnul jsem velké pysky a pozoroval dva rudé praporky, které po rozhrnutí visely z té přenádherné kundy a nad velkou rudou čárou na mne jukal velký rudý knoflík – poštěváček. Přejížděl jsem jazykem tu velkou kundu od shora dolů a zase zpátky, občas ochutnal kundí nektar, který vytékal ven, a ústa mé Venuše zvala mého tvrdého čuráka, aby jí už konečně zmrdal píču. Zabořil jsem čuráka do kundy a vychutnával si její teplo, ale Venuše začala přirážet, jako by jí šlo o život, a stále vykřikovala:
„Prcej, ty kanče nadrženej, umrdej mne třeba k smrti.“
„Chci si pohrát s tvýma kozičkama!“ vykřikoval jsem já, ale Venuše přirážela dál a křičela, že si pak s ní můžu dělat, co budu chtít, jen abych už ji konečně začal tvrdě mrdat.
„Když tvrdě, tak zezadu,“ zařval jsem a Venuše už na mne špulila velkou prdýlku a já prudce zajel na dno její kundy. Teď i já nekontrolovaně řval na celou ložnici, plácal Venuši přes velkou prdel, až ji měla úplně rudou a ta víc a víc přirážela na můj ocas a okusovala si jednu ze svých velkých bradavek, čehož jsem si právě všiml ve velkém zrcadle. To mne tak vzrušilo, že stačilo několik přírazů do tekoucí kundy a ocas naplnil její píču až po okraj. Leželi jsme vedle sebe, oddychovali jsme, jako kdybychom právě doběhli maratón, a najednou Venuše pronesla:
„Tak takovouhle mrdanici už jsem neměla hodně dlouho, doufám, že máš výdrž na mrdání alespoň tak velkou, jako na šmírování.“
„To si piš, ale teď bychom se mohli jít napít a konečně se navzájem představit.“
V obýváku jsem otevřel šampus, a když jsme každý svou sklenku vypili na ex, řekl jsem, že jsem Tomáš a moje Venuše řekla, že se jmenuje Dáša. Na tykání jsem dostal dlouhé políbení, kdy mi Dáša prozkoumala plomby v mých zubech a následně i krční mandle a já oběma rukama mačkal její velkou kozu a už opět ztopořeným čurákem tlačil na její břicho.
„Pojď miláčku do ložnice, chtěla bych tě kouřit a ochutnat tvé semeno.“
Rozvalil jsem se na postel, Dáša si nade mne klekla a začala mne kouřit a já si prohlížel její pěknou kundu, ze které jí po stehnech vytékala kundí šťáva s mým semenem. Zasunul jsem do ní dva prsty a začal jí s nimi šoustat. Dáša nabrala tempo a kouřila, jako by to měla naposledy v životě. Žmoulal jsem rudý knoflík, prstil kundu, Dáša díky ucpané puse jen lehce vzdychala a za chvíli už ochutnávala mé semeno, které se v kusech trhalo z mých tvrdých koulí a já řval jako tygr v kleci, ale dál pokračoval v prstění. Dáša už opět pocucávala svou naběhlou bradavku a stále se přirážela na mé prsty. Posadil jsem se tak, abych dál mrdal Dášu prsty, a druhou rukou jsem si hrál s volnou kozou. Mnul jsem velkou bradavku, promačkával kozu a za chvíli jsem cítil, jak kolem mých prstů vytéká z kundičky šťáva, kterou jsem začal rychle lízat. Dáša se pode mnou házela jako kapr na suchu, střídavě si ocucávala bradavky, mačkala si prsa, až je měla už zcela zarudlé a stále křičela.
„Jo lízej, pořádně, ty nadrženej šmíráku, úúúžž buudúúú, áááách, to je krááásnýýýý, uděleeej měě ty dobytkuuuu.“
K jazyku jsem přidal ještě dva prsty a jedním prstem jsem začal dráždit kakaový otvůrek, který byl celý oblepený šťávičkou z kundy, takže zajel do prdelky úplně bez problému a já k němu rychle přidal ještě další. Dáša přirážela, rvala si kozy a za chvíli zahoukala jako sýček a zůstala ležet jako zabitá. Ještě chvíli jsem prstil její dírky a za chvíli Dáša zašeptala:
„Miláčku, bylo to nádherné, ale teď mne nech chvilku odpočinout, ano?“ Lehl jsem si vedle ní, a za chvíli už Dáša spala jako zabitá. Měl jsem chuť na cigaretu a tak jsem odešel do pokoje. Na stolku stála láhev se šampusem, nalil jsem si sklenku, vykouřil cigaretu a vrátil se zpět do ložnice. Dáša pravidelně oddychovala a já se rozhodl prozkoumat její kundičku, kterou měla pěkně rozcapenou. Rozhrnul jsem slepené chlupy, poté rozevřel k sobě přilepené růžové závojíčky, chvíli oblizoval rudý knoflík, občas zajel jazykem co nejhlouběji do kundy, a když Dáša ze spaní jen zavzdychala, pokračoval jsem v zasouvání prstů do kundy. Už jsem měl uvnitř tři prsty a pozoroval jsem, jak se kunda pěkně rozevírá a Dáša stále spala. Odvážil jsem se zasunout i čtvrtý prst a tlačil do Dáši i kus dlaně. Ozvalo se áááhhh, ale Dáša spala dál. Měl jsem kdysi v posteli podobnou baculinku, která se nechávala uspokojovat pouze mou rukou, vždycky říkávala, že fisting ji uspokojí ze všeho nejvíce. Moje přítelkyně mi toto nikdy nedovolila a teď jsem cítil, že by Dáša nebyla určitě proti. Zkroutil jsem ruku do kornoutku a začal jí tlačit do kundy. Šlo to celkem hladce a Dáša začínala vydávat zvláštní zvuky, ale stále dál spala. To už jsem měl ruku v kundičce – pardon v pořádné kundě, až po zápěstí a vychutnával si sálající horkost, která z ní vycházela. Dáša chrčela, sténala, vzdychala a já se osmělil a začal ji rukou pěkně promrdávat.
„Tomáši, to je náádhernééé, ještě prosííím,“ začala vykřikovat Dáša a já řádil v její roztažené kundě jako blázen. Konečně Dáša vykřikla úúúúááááá a ležela zcela vysílena s blaženým úsměvem na rtech. Pomalu jsem vytahoval ruku ven a pozoroval tu obrovitou díru, která se jen pomaloučku před mými zraky zavírala.
„Tomáši, líbilo se ti to?“
„Ano, moc a tobě?“
„Bylo to šíleně krásné. Víš, toužila jsem po fistingu už hodně dlouho, ale nikdy jsem nenašla toho správného chlapa. Jen jednou se do mne jeden dostal, ale příšerně to bolelo a snad měsíc jsem pak měla velké problémy. Že mi to budeš dělat častěji viď?“
„Moc rád lásko, ale teď mi stojí ocas, co s tím uděláme? Chceš mi ho vykouřit nebo ti můžu vymrdat análek?“
„Chci se ti odvděčit za tu právě prožitou krásu, tak si řekni co bys chtěl ty!“
„Já bych ti rád projel tu macatou prdelku.“ Dáša si klekla na všechny čtyři a vyšpulila na mne svou bělostnou prdelku. Roztáhl jsem jí půlky a přikázal, aby zatlačila. Prdelka se trošku otevřela, plivl jsem do ní dávku slin a prstem je vpravoval do análku, občas ještě proslinil jazykem a za chvíli se její prdelka otevřela na tři prsty. Víc už jsem nevydržel a prudce do ní zajel tvrdým čurákem. Podebral jsem její velké kozy, pevně se jich držel a prudce vjížděl do tlustého střeva. Dáša vykřikovala slova chvály, sténala blahem, a když mohutný špric stříkal do střev, opět padla vysílením na postel. Venku už začínalo svítat, když jsme oba upadli do hlubokého spánku. Vzbudil jsem se pozdě odpoledne jen díky tomu, že si močový měchýř žádal o vyprázdnění. Když jsem odcházel z ložnice, Dáša se probudila, a zklamaně se zeptala:
„Ty už jdeš domů?“
„Ne lásko, potřebuju se vychcat,“ odpověděl jsem a Dáša ožila.
„Miluju chcanky, nemohl by ses mi vychcat do huby?“
A už kráčela za mnou do koupelny. Posadila se do vany, otevřena pusu a z ocasu se valila žlutá tekutina, která mizela v její puse a to co Dáša nestačila spolykat, stékalo po jejím obličeji.
„Chceš ochutnat i moje chcance?“ zeptala se pak. Přiznám se, že to mne nikdy nelákalo, ale připadalo mi to dost nefér, abych to Dáše neoplatil. Sedl jsem si do vany naproti Dáše, ta si stoupla, roztáhla kundu a velkým proudem smáčela můj obličej a tělo, jen otevřít pusu jsem si netroufnul, abych to všechno nepokazil. Konečně její mohutný proud ustal a Dáša napustila plnou vanu vody a navzájem jsme si umyli naše unavená těla. Samozřejmě, že jsem jí občas promasíroval vemínka i kundičku a ona se mazlila s mým povadlým čurákem.
„Teď tě ošukám já,“ řekla Dáša a táhla mne do obýváku. Povalila mě na koberec a sama se nabodla již na trčícího ptáka. Na její postavu byla pěkně mrštná, skákala na mém čuráku a svírala mohutně kundu, že jsem si chvíli myslel, že mám ocas ve svěráku. Mé vyvrcholení trvalo už delší dobu a tak jsem chtěl Dáše tu námahu trošku oplatit. Začal jsem hníst její velké prsy, sál bradavky, ocucával tmavé dvorce a nakonec její kozičky označkoval dvěma rudými fleky. To už Dáša opět chrčela jako v posledním tažení a já šplíchal semeno do její kundy. Už jsme toho měli oba dost a Dáša odešla připravit něco k snědku. Když jsme se najedli, odešli jsme opět spát. Když jsem se probudil, byla tma jako v ranci. Rozsvítil jsem lampičku a budík ukazoval několik minut po půlnoci. Dáša vedle mne pochrupovala a já se rozhodl pro provedení dalšího fistingu. Bylo to opět nádherné a Dáša se probudila, právě když jsem začal prsty dorážet na její děložní čípek a po odeznění ještě mohutnějšího orgasmu, než před tím, jsem mohl Dášu šoustat mezi její nádherná vemena. V závěru mi Dáša ocas uchopila do pusy a celou dávku spolykala.
Když jsem pak večer odcházel domů (před odchodem jsem ještě Dášu zmrdal tvrdě do kundy zezadu) byli jsme domluveni, že si naše hrátky občas zopakujeme. Scházíme se skoro každý den, alespoň na malé pomrdáníčko, ale od pátku do neděle řádíme jako zvířata. A já doufám, že moje Venuše bude stále tak šoustavá jako doposud.

Počet zobrazení povídky: 1841
Publikováno: 2015-09-20 14:20:55

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.