Urzův povídkový se(x se)rver
Rozcestník
Autor: Caesar
Kategorie: incest

Protažení mámina análu

(komentáře k povídce)

Leželi jsme všichni tři v objetí a vzájemně se hladili a laskali, ještě plní dojmů z prožitého sexu.
„Já se strašně stydím a nevím co mám říc!“ řekla pochvilce máma a rozpačitě koukala po mně a po Lence.
„Tak neříkej nic a přidej se příště k nám!“ řekla Lenka rozhodně.
„ Kdybys nebyla tak stydlivá, už jsi to mohla udělat dávno a určitě by se nám to všem líbilo!“ pokračovala a začala mámu znova líbat a laskat mezi nohama.
„Ach, jak ty to krásně umíš! O co všechno jsem přicházela. Nikdy bych netušila, že se jednou budu takhle milovat s vlastním synem a snachou!“ šeptala máma opět vzrušená účinkem Lenčina jazyka v její pochvě.
„Tak mi to také oplácej!“ navrhla Lenka, odstrčila mně a klekla si nad mámu, nabízejíc jí k laskání svojí kundičku.
Mamka začala opatrně napodobovat to, se dělala Lenka jí. Bylo vidět, že v tomto laskání nemá žádné zkušenosti, ale učila se rychle. V tuto chvíli bylo slyšet jenom mlaskání a srkání doprovázené vzdechy a sténáním. Díval jsem se na obě ženy a můj penis začal opět dávat najevo svojí touhu.
Přiklekl jsem za Lenku a přitiskl se pevně k ní. Rukama jsem sevřel její pevné prsy a penisem jsem jezdil v rýze jejího zadečku. Náhle jsem ucítil, jak ho sevřely máminy rty a její jazyk začal jezdit po špičce žaludu. Ten v Lenčině kundičce nahradily máminy prsty, aby za chvíli role změnila. Penis sevřela prsty, zatímco jazyk vrátila zpět do Lenčiny kundičky. Takto nás střídavě dráždila jazykem a rukou, zatímco její kundičku zpracovávala Lenka stejným způsobem.
Náhle mamka změnila taktiku a nečekaně vsunula můj penis do Lenčiny již široce rozevřené a vzrušené kundičky. Ocitl jsem se ve známém ráji sametového sevření a začal v něm jezdit jako o závod, zatímco mamka lízala moje houpající se koule.
Vzrušení jsme byli všichni tři a rychle se blížili k dalšímu vrcholu. Sténání nabralo na hlasitosti a první byla hotová opět mamka. Hlasitým výkřikem dala najevo, že se její orgasmus blíží a divoce přirážela do Lenčiných úst svým klínem, dokud její orgasmus neodezněl. Ale podobně jsme na tom byli i my s Lenkou. Již jsem cítil jak se její kundička stahuje na mém penisu a to byl signál i pro mne.
Povzbuzován Lenčinými výkřiky jsem začal chrlit do její orgasmem se stahující kundičky gejzíry semene, zatímco mamka mně ždímala koule svojí rukou. Nakonec vytáhla cukající se penis z Lenčiny přetékající kundičky a chtivě jej vsála do úst, aby z něj vysála všechno zbývající semeno a pečlivě jej olízala.
Znaveně jsme zůstali ležet jeden vedle druhého a odpočívali po tom vypětí. Ležel jsem mezi oběma ženami a připadal si jako v ráji. Milovat se současně se dvěma ženami, z nichž jedna je manželkou a druhá matkou, jedna je mladší a druhá starší, to je určitě sen většiny mužů. Cítil jsem stálé vzrušní z tohoto okamžiku a projevilo se to i na mém ptáku. Stačilo jenom, že jsem se volně dotýkal obou žen a již jsem cítil, jak se můj bojovník opět zvedá.
Všimla si toho i mamka a překvapením vyjekla.
„No podívej Lenko, on už by zase chtěl některou z nás!“ zvolala se smíchem a nadzvedla se na loktech, až jí její velké prsy visely jako dva pytle.
Přitiskl jsem k nim hlavu a začal je laskat ústy a jazykem. Byly tak jiné proti Lenčiným, nejenom velikostí ale i tvarem a pevností. Dráždily mně svojí hebkostí a velikostí, nemohl jsem vzít jeden prs do ruky jak byl veliký, musel jsem použít obou dlaní abych jej mohl pořádně stisknout.
S prudkým záchvěvem žádostivosti jsem si pomyslel, jaké by to bylo udělat se mezi ně, cítit sevření matčiných prsů na svém penisu a dívat se, jak s hladově otevřenými ústy očekává výstřiky semene. Ucítil jsem, jak se Lenčina ruka protahuje pod mým tělem a chápe se zduřelého ptáka. Její prsty mně začaly dráždit tím nebezpečně vzrušujícím způsobem, že jsem za okamžik začal sténat slastí.
„Nech ho prosím tě mně!“ žadonila mamka na Lence z obavy, aby mně nevyhonila předčasně.
„S radostí, já si ho užiju doma!“ odpověděla Lenka ochotně a pohodlně se vedle nás natáhla.
„Já bych chtěla abys mně miloval zezadu!“ zašeptala stydlivě mamka svoje přání, které jsem nemohl odmítnout.
Přesunul jsem se nad mamku ležící na břiše a pomalu se k ní přitiskl. Rukama jsem podebral její prsy zatímco její ruka našla můj penis a přitiskla si jej k otvoru do kundičky. Mírně nadzvedla zadek a já tak mohl pohodlně zajet až na dno její pochvy. Bylo to nádherné, mohl jsem takto využít celou hloubku její pochvy a tím i dráždění bylo intenzivnější.
„Ano, takhle to chci!“ vykřikla a sama začala přirážet proti mým pohybům.
Jednou rukou se ještě dráždila na poštěváku,občas pohladíc i mého vynořujícího se ptáka a za chvíli byla opět hotová.
Začala opět divoce házet zadkem a její pochva se stahovala na mém ptáku křečí. Házela sebou tak divoce, že můj penis vyklouzával ven z její mokvající kundičky a já jej musel opakovaně zasouvat dovnitř. Měl jsem s tím problémy, neboť sebou házela účinkem doznívajícího orgasmu a tak se stalo, že jsem náhodou narazil na její anální otvor. Vůbec jsem to netušil a až její divoký křik „Né, tam ne!“ mně upozornil co se děje, ale bylo již pozdě.
Ve snaze vrátit se do její kundičky zatlačil jsem tak, že jsem přemohl odpor jejího svěrače a já zajel do zadní dírky. Mamka se pode mnou divoce vzpínala ve snaze zbavit se toho tlaku v zadku, ale to jsem již byl uvnitř plně celý a začal plynule jezdit sem a tam. Bylo to jiné než v kundičce, tento otvor byl těsný a nebyl na to zvyklý. Pomalu se však přizpůsoboval a bylo to znát i na matčině reakci. Její odmítavý křik pomalu odumíral a ona začala pomalu přicházet na chuť tomuto způsobu. Napomáhal jsem tomu i tím, že jsem volnou rukou laskal její osiřelou kundičku, ještě plnou jejích šťáv.
Pochopitelně, že těsnější sevření mého čuráka nezůstalo bez odezvy a já za chvilku cítil, že budu hotov. Poznala to i mamka, protože náhle začala volat, že chce abych se jí udělal také mezi prsy jako odpoledne Lence. Bylo zřejmé, že jí pohled na náš závěr milování vzrušil a chce ho sama vyzkoušet. Takové nabídce jsem nemohl odolat a včas jsem vytáhl penis ze zadního otvoru, abych si konečně mohl splnit to, o čem jsem před chvilkou jen tak snil
Mamka se překulila na záda a sevřela svýma rukama prsy, zatímco já jsem nedočkavě poklekl nad její hruď a vsunul penis do žlábku mezi nimi. Cítil jsem se jako v ráji, sevření matčiných prsů na mém penisu bylo šíleně vzrušující a navíc jsem cítil jak mi náhle lehce jezdí prstem po mém zadním otvoru a tlačí pomaloučku prst dovnitř! To byla poslední kapka a již jsem cítil jak z mého nástroje stříkají gejzíry semene. Znova a znovu jsem nořil penis do měkkého sevření matčiných prsů, dokud nevystříkla poslední kapka na její tvář.
Po posledním výstřiku jsem udýchaně klesl na matčinu hruď, penis sevřený mezi jejími prsy a pomalu se vzpamatovával z té nádhery. To bylo tu noc vše čeho jsem byl schopen, naštěstí i mamka s Lenkou měli dost.
Ještě dlouho jsme si povídali, mamka se nám přiznávala jak nás tajně pozorovala při návštěvě u ní, když jsme se milovali. To jí vždy tak vzrušilo, že se musela ukájet robertkem a přitom si představovala, že se miluje s námi. Nakonec se jí její sny vyplnily a od té doby jsme se společně těšili na naše vzájemné návštěvy a snažili jsme se aby byli co nejčastější.

Počet zobrazení povídky: 3211
Publikováno: 2015-09-20 13:52:27

 

Hodnocení

Zpracování povídky hodnotilo 0 čtenářů.

Námět povídky hodnotilo 0 čtenářů.


Když se zaregistrujete, budete moci povídku také zhodnotit.

© 2008 Urza
Provozovatel webu není žádným způsobem zodpovědný za obsah, který na stránky umístí uživatelé.
Autoři, čtenáři i náhodní kolemjdoucí mohou s obsahem webu nakládat, jak uznají za vhodné; povídky jsou volně šiřitelné.
Stránky obsahují sexuálně explicitní materiály. Nezletilé osoby a všichni, kterým by tento obsah mohl vadit, nechť okamžitě opustí tento web.